Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń  i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. Dzięki zatrudnieniu ponad 5000 inżynierów w dziele R&D, dostarcza produkty o wysokiej jakości i wydajności. Rozwiązania firmy są modularne oraz skalowalne, dzięki czemu oferują elastyczne opcje konfiguracyjne.

TAURON Polska Energia S.A. jest spółką dominującą w Grupie TAURON – jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, dysponującym kapitałem własnym w wysokości około 16 miliardów złotych oraz zatrudniającym około 25 tysięcy pracowników.

Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 3000 partnerów oraz 50 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w 136 krajach. W Polsce działamy od 1993 roku, a ponad 550-osobowy zespół oraz obecność w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków i Toruń) zapewniają nam bliski kontakt z klientami oraz umożliwiają realizację wymagających projektów w obszarze  usług doradczych oraz audytorskich bez względu na wielkość, rodzaj i lokalizację biznesu klienta.

PCO S.A. to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem. Jest największym polskim producentem wyrobów optoelektronicznych głównie na potrzeby Sił Zbrojnych RP i innych służb mundurowych. PCO S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej konsolidującej kilkadziesiąt spółek polskiego przemysłu obronnego.

Polfa Tarchomin S.A. z siedzibą w Warszawie jest jedną z największych firm generycznych działających w Polsce i jednym z najstarszych producentów leków na świecie. Historia firmy sięga 1823 roku, kiedy uruchomiono produkcję pierwszych produktów leczniczych. Polfa Tarchomin S.A. jest liderem w obszarze leków przeciwinfekcyjnych. W grupie insulin, leków psychotropowych oraz produktów dermatologicznych posiada ważną pozycję rynkową.

DGS Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu William Demant (WDH), światowego lidera w swojej branży.

Agencja Promocji Inwestycji (API) to od blisko 20 lat lider na rynku usług formalnoprawnych, środowiskowych i komunikacji społecznej dla inwestycji infrastrukturalnych związanych z bezpieczeństwem energetycznym Polski. Jako pierwsi świadczyliśmy tego typu usługi dla największych inwestycji liniowych i nadal wiedziemy prym w tej dziedzinie. Współtworzyliśmy takie projekty jak np. most energetyczny Polska-Litwa. Naszą ambicją jest wniesienie realnego wkładu w zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego zarówno mieszkańcom wszystkich regionów kraju, jak i przedsiębiorcom.

ELEKTROTIM S.A. sprzedaje swoje produkty na rynku budownictwaogólnego, elektroenergetycznego, przemysłowego oraz wojskowego. Akcje Spółki ELEKTROTIM S.A. notowane są od kwietnia 2007 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

DB Schenker jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych na globalną skalę. Oferuje kompleksową obsługę logistyczną, transport lądowy, lotniczy, oceaniczny i magazynowanie. Firma jest częścią Grupy Deutsche Bahn.Schenker Sp. z o.o. oferuje pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowanie, nowoczesne technologie IT. Prowadzi dedykowane projekty dla firm z różnych branż, np. elektronicznej, AGD, maszynowej, FMCG, chemicznej.

Objectivity to firma informatyczna z brytyjskimi korzeniami, która na mapie Wrocławia istnieje od 2005 roku. Wspieramy naszych klientów w adaptowaniu nowoczesnych rozwiązań, które pomagają w rozwijaniu biznesu. Wdrażamy aplikacje webowe, desktopowe i mobilne. Oferujemy rozwiązania IoT, RPA, Big Data, Machine Learning oraz wsparcie systemów IT. W jakiej metodyce prowadzimy projekty? – „to zależy”. Stosujemy dobre praktyki zgodne z IPMA, PMP, Prince2 w połączeniu z metodykami zwinnymi - liczy się efekt. Naszymi klientami są głownie firmy brytyjskie z rozmaitych branż, m.in.

Siedzibą i obszarem działania Urzędu jest miasto Jaworzno – miasto na prawach powiatu. Urząd jest jednostką przy pomocy której prezydent miasta wykonuje zadania z zakresu administracji publicznej. Zadania te można podzielić na trzy kategorie: zadania własne, zadania zlecone ustawowo oraz zadania przejęte na podstawie porozumień zawartych z organami administracji rządowej lub samorządowej.

ELTEL Networks Energetyka S.A. jest doświadczonym dostawcą rozwiązań z zakresu budownictwa elektroenergetycznego. Nasze szerokie kompetencje i posiadane zaplecze sprzętowe umożliwiają kompleksową realizację projektów z zakresu budowy, przebudowy oraz remontów sieci elektroenergetycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Stale podnosimy poziom jakości świadczonych usług poprzez wdrażanie nowoczesnych metod pracy, innowacyjnych rozwiązań i kompetencji pracowników.

Sprint jest wiodącym w kraju integratorem systemów teleinformatycznych działającym od 1988 roku. Firma łączy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje ją w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii.

Szkoła Główna Służby Pożarniczej jest publiczną uczelnią służb państwowych, kształcącą i wychowującą strażaków Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariuszy innych służb i straży oraz osoby cywilne w zakresie bezpieczeństwa powszechnego i ochrony ludności. SGSP jest jednocześnie jednostką organizacyjną Państwowej Straży Pożarnej.

Siili Solutions – firma technologiczna z kapitałem fińskim, notowana na giełdzie, dostarczająca nowoczesne rozwiązania webowe, mobilne oraz z obszaru Human Machine Interface w Automotive. Na rynku polskim obecna od 2012 roku. Firma łączy strategię, projektowanie i analizę z nowoczesną technologią w ścisłej współpracy z klientem. Specjaliści pracują w samoorganizujących się zespołach, do których każdy wnosi wartość i wykorzystuje umiejętności własne oraz zespołu w maksymalnym stopniu. Idea Craftsmanship to filozofia codziennej pracy. Firma współpracuje jedynie z zagranicznymi klientami.

Grupa JSW jest największym producentem wysokiej jakości węgla koksowego hard i znaczącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji - jest również jednym z największych pracodawców w Polsce.  Podstawową działalność Grupy JSW stanowi produkcja i sprzedaż węgla koksowego i do celów energetycznych oraz produkcja i sprzedaż koksu i węglopochodnych.

ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Jesteśmy czołową firmą windykacyjną specjalizującą się w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych, szczególnie z sektora bankowego i telekomunikacyjnego oraz w odzyskiwaniu należności przeterminowanych.

Mamy 15-letnie doświadczenie, koncentrujemy się na polskim rynku wierzytelności i - zgodnie z naszych hasłem "Dogadajmy się" - chcemy wspierać osoby zadłużone w wyjściu z problemu zadłużenia.

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 jesteśmy częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje nam finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. Konsekwentnie poszerzamy zakres rozwiązań dla biznesu oferując szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring.

techBrainers to interdyscyplinarny zespół specjalistów i ekspertów w dziedzinie R&D, brokeringu i zarządzaniu innowacjami. Dzięki nowoczesnym narzędziom diagnostycznym, analitycznym i pomiarowym takim jak audyt innowacyjności; scouting technologiczny czy strategiczna agenda badawcza, skutecznie wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie implementacji nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Grupa Adamed – to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała 30 lat temu na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Obecnie zatrudnia ponad 1700 osób. Od ponad 15 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczą tworząc konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą.

myPhone to polski producent telefonów i smartfonów, który należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce jak i Europie Środkowo Wschodniej. Naszą misją jest czynienie technologii mobilnych dostępnymi. Od kilku lat, wzmacniamy swoją pozycję na rynku smartfonów, będąc nie tylko bezkonkurencyjnym liderem wśród polskich producentów mobilnych urządzeń, ale także z sukcesem sprzedając produkty do ponad 15 krajów europejskich.

Sandstream Development Sp. z o.o. dostarcza aplikacje internetowe oraz usługi doradcze z zakresu projektów informatycznych. Wysoki poziom naszych usług jest wynikiem wykorzystywania sprawdzonych standardów oraz nowoczesnych technologii. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych rozwiązań. Doświadczenie naszych ekspertów pozwala na urzeczywistnienie planów i oczekiwań naszych klientów.

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Jesteśmy globalną firmą z siedzibą w Szwajcarii, która powstała z połączenia dwóch rodzinnych firm i dlatego utrzymanie dobrej, rodzinnej atmosfery jest dla nas kluczowe.

Zajmujemy się rozwojem, produkcją komponentów i systemów rozwiązań dla  połączeń elektrycznych i optycznych.

Obsługujemy swoich klientów, dostarczając im kable, łączniki, systemy kablowe, anteny oraz inne elementy pasywne, wyprodukowane w oparciu  o specjalistyczną wiedzę z dziedzin:

Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne, bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich, usługach i infrastrukturze teleinformatycznej. Działając w kilkunastu lokalizacjach, Spółka obsługuje klientów lokalnych, zarówno przedsiębiorstwa, jak też jednostki i instytucje administracji samorządowej.

Jesteśmy firmą od 2007 roku, ale nasze doświadczenie w ramach różnorodnych projektów trwa już 15 lat. Specjalizujemy się w szkoleniach dla firm i jednostek samorządu terytorialnego, dostarczamy informacje o możliwościach finansowego wsparcia UE, przygotowujemy niezbędną dokumentację projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Rozliczamy przedsięwzięcia dotowane przez UE. Kompleksowo zarządzamy projektem.

Grupa Azoty Police Serwis Spółka z o.o. specjalizuje się w pracach serwisowych, remontowych, montażowych, a także w świadczeniu usług z zakresu automatyki, elektryki, elektrotechniki oraz usług kontrolno-pomiarowych.

PMQ.PL Sp. z o.o. oferuje szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Realizujemy również programy doradczo-szkoleniowe, opracowane wspólnie z Klientem i w odniesieniu do jego potrzeb. Jesteśmy grupą doświadczonych praktyków przygotowanych merytorycznie, narzędziowo i warsztatowo do prowadzenia szkoleń i doradztwa z zarządzania projektami. Wzbogacamy nasze usługi przydatnymi materiałami i pomocami dydaktycznymi, które wzmacniają wykorzystanie nabytej wiedzy w codziennej pracy.

PSE Inwestycje S.A. to spółka należąca do Grupy Kapitałowej Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Firma wykonuje szereg działań wspierających realizację projektów inwestycyjnych, które pozwalają osiągnąć statutowe cele krajowego Operatora Systemu Przesyłowego. Działalność PSE Inwestycje S.A. obejmuje nadzór inwestorski nad realizowanymi inwestycjami (funkcja inżyniera kontraktu) oraz sporządzanie projektów sieci i urządzeń elektroenergetycznych (biuro projektów).

APR System jest firmą istniejącą na rynku od 1996 roku. Jest producentem oprogramowania służącego do zarządzania  projektami, dedykowanego dla przedsiębiorstw chcących należycie sprawować kontrolę nad portfelem prowadzonych projektów. Ponadto jest liderem w dziedzinie tworzenia rozwiązań informatycznych na potrzeby uczelni wyższych. Atutami firmy są wysokiej klasy produkty oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych.

PROCOM SYSTEM SA działa na polskim rynku od 1989 r., oferując kompleksową realizację zadań z zakresu automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych, instalacji niskoprądowych, systemów ochrony środowiska oraz autorskich aplikacji informatycznych. Wysoki poziom naszych usług jest wynikiem stosowania niezawodnych urządzeń renomowanych firm, wykorzystywania najnowszych technologii oraz wysokich kwalifikacji naszych specjalistów. Wśród dotychczasowych Klientów PROCOM SYSTEM znajduje się wiele polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. jest wspólnym przedsięwzięciem władz samorządowych Miasta Płocka oraz PKN Orlen S.A.  powołanym do tworzenia atrakcyjnych warunków dla rozwoju przedsiębiorstw. PPP-T jest obszarem inwestycyjnym obejmującym powierzchnię ponad 200 hektarów, na której współistnieją trzy powiązane ze sobą komponenty: park przemysłowy, park technologiczny i park naukowy. Profil PPP-T definiowany jest przez podstawową działalność PKN Orlen S.A., Basell Orlen Polyolefins Sp. zo.o.

Premium Technology Polska to grupa praktyków biznesu z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Łączymy praktykę z nowoczesną wiedzą biznesową, którą nieustannie aktualizujemy. Wzbogacamy ją o realne doświadczenia z prowadzonych przedsięwzięć oraz projektów. Tak powstają innowacyjne rozwiązania wdrażane przez nas w formie doradztwa, konsultingu, szkoleń oraz coachingu specjalistycznego. Aby zapewnić naszym Klientom osiąganie wymiernych efektów biznesowych, nieustannie modyfikujemy naszą ofertę.

Jesteśmy jedną z największych firm w branży doradztwa unijnego, której atutami są uznana marka i wysoka jakość usług. Od ponad dziesięciu lat skutecznie pozyskujemy dotacje dla przedsiębiorstw z całej Polski, co zaowocowało obecnością w czołówce najskuteczniejszych firm konsultingowych w kraju. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość usług. Misją A1 jest dostarczanie najlepszych i najbardziej skutecznych rozwiązań w zakresie pozyskiwania środków pomocowych z Unii Europejskiej.

Misją H-consulting jest wspomaganie w dostrzeganiu nowych możliwości i poszukiwaniu rozwiązań po to aby umożliwić zwiększenie konkurencyjności, skuteczności i efektywności naszych klientów. Nasze doświadczenie skupia się wokół trzech głównych obszarów: usług rozwojowych - szkoleń i doradztwa, zarządzania projektami oraz badań marketingowych.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest nie tylko liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, ale też jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju i odgrywa ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jest również aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych. O jakości kształcenia świadczy fakt, że UE jest najchętniej wybieraną uczelnią ekonomiczną w kraju.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce. Zmierzając do nadania swej działalności akademickiej wymiaru europejskiego, łączy ona ponadstuletnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Od wielu lat znajduje się w czołówce najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce i Europie Środkowej.

Tieto Corporation jest międzynarodowym koncernem informatycznym, świadczącym pełen zakres usług w zakresie budowy, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. W tej chwili ma swoje oddziały w niemal 30 krajach, w tym także w Polsce i zatrudnia ponad 14 tys. osób. Firma jest też notowana na giełdach w Helsinkach i Sztokholmie. W Polsce Tieto ma biura: w Szczecinie, Wrocławiu i Krakowie, w których zatrudnia ponad koło 600 osób.

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi doradcze oraz outsourcing dla biznesu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze i usprawnianiu wielu procesów biznesowych. Wspieramy firmy w obszarach: controllingowym, zarządzania projektami, księgowości, IT, ochrony środowiska, systemów zarządzania. Zwiększamy efektywność tych procesów a następnie możemy poprowadzić pełną ich obsługę przez wyspecjalizowanych konsultantów. 

CRE Edukacja Sp. z o.o. funkcjonuje w ramach Grupy CRE będącej czołowym liderem w dziedzinie energii odnawialnej i wydajności energetycznej, skupiającej spółki o różnorodnym zakresie usług. Zadaniem firmy jest dostarczenie szkoleń dla biznesu, wykorzystując dostępnych w Grupie specjalistów z wielu dziedzin i obszarów kompetencji. Jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi związane z doradztwem technicznym, technologicznym i biznesowym w kontekście realizowanych w Grupie CRE projektów.

W firmie Octigo Sp. z o.o. zajmujemy się tworzeniem i prowadzeniem szkoleń z zarządzania projektami wzbogaconymi o gry symulacyjne. Jesteśmy autorami naszych szkole. Prowadzimy też dwa unikalne kierunki studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami oraz optymalizacji procesów Six Sigma oparte w 50% na grach symulacyjnych.

Centrum Szkoleniowo–Doradcze „KREATOR” to firma założona w 2010 roku, która prężnie funkcjonuje na rynku, przyczyniając się do poprawy jakości życia wielu adresatów jej działań. Choć młoda, to jednak już może się pochwalić realizacjami, stanowiącymi dowód na to, że tworzą ją specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w przygotowywaniu, wdrażaniu, realizowaniu, monitorowaniu i ewaluowaniu rozmaitych projektów.

Jesteśmy polską spółką od 20 lat specjalizującą się w edukacji informatycznej oraz dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu.
Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2008, które potwierdzają nasze kompetencje we wszystkich trzech obszarach działalności.  W ofercie pionu Altkom Software & Consulting (ASC) znajduje się produkcja dedykowanych systemów informatycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań konkretnego klienta, usługi wsparcia dla systemów i aplikacji, outsourcing kompetencji oraz szeroko pojęte doradztwo informatyczne.
 

Firma jest producentem i integratorem specjalizującym się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań systemowych w dziedzinie zarządzania przedsięwzięciami z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Project, Microsoft Outlook, Microsoft Office oraz serwerów Microsoft BackOffice. Uznając rozwiązania GET Manager jako istotnie rozszerzające funkcjonalność produktów Microsoft, korporacja Microsoft zawarła z firmą GET Manager porozumienie (Microsoft EMEA Product Integration Agreement), w ramach którego GET Manager może integrować we własnych rozwiązaniach i rozpowszechniać produkty Microsoft. 

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej jest jednym z bardziej znaczących w kraju ośrodków naukowo - dydaktycznych, skutecznie łączący zagadnienia z zakresu organizacji i zarządzania z dyscyplinami technicznymi i praktyką. Misją Wydziału jest rozwój badań naukowych oraz kontakt i ścisła współpraca ze środowiskiem biznesu w Polsce. Wydział propaguje i doskonali nauki organizacji i zarządzania, promuje w środowisku naukowym praktyków z zakresu nowoczesnego zarządzania i strategii kształtowania przyszłości, wszechstronnie przygotowuje kadry dla praktyki gospodarczej oraz stale podnosi poziom naukowy własnych pracowników.

Centrum Kształcenia Ustawicznego Politechniki Wrocławskiej wykonuje zadania na rzecz studiów podyplomowych (z wyjątkiem czynności zastrzeżonych dla rad wydziałów i dziekanów) związane z informacją, promocją, organizacją, finansami, rekrutacją, tokiem studiów oraz organizuje kursy i szkolenia.

 

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego jest przykładem tego, jak można w swojej działalności łączyć tradycję i nowoczesność. Historia powstania Wydziału sięga 65 lat wstecz. WZiEU stale idzie z duchem czasu, dostosowując kierunki i standardy kształcenia do wymogów współczesnego świata. Jako samodzielna jednostka Wydział powstał w 1990 roku (Wydział Transportu i Łączności), a dziesięć lat później otrzymał dzisiejszą nazwę i został przeniesiony do nowoczesnego budynku przy ulicy Cukrowej 8 w Szczecinie.

Firma specjalizuje się w consultingu wdrożeniowym (głównie Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach. Świadczy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT. Universe-IBS oferuje m.in. szkolenia z zakresu zarządzania projektami, komunikacji, zarządzania ryzykiem w projektach na poziomie podstawowym i zaawansowanym oraz warsztaty inicjujące, coaching zespołów projektowych.

Primesoft Polska dostarcza kompleksowe systemy klasy Enterprise w zakresie zarządzania i elektronicznego archiwizowania dokumentów workflow|DMS oraz zarządzania procesami biznesowymi BPM. Jako lider rynku, obsługuje spółki giełdowe, międzynarodowe koncerny, grupy kapitałowe, banki i instytucje finansowe, spółki sektora publicznego, a także wiele firm będących światowymi liderami w swoich branżach. Dostarczane przez nas rozwiązania wyróżniają się najwyższą jakością, skutecznością, nowoczesnością i elastycznością. Wiedza oraz doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie realizacji licznych wdrożeń pozwoliły na uzyskanie cenionych w branży certyfikatów.

Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) jest wyspecjalizowaną jednostką organizacyjną Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, wyodrębnioną na potrzeby edukacji menedżerskiej. Organizując profesjonalne studia i szkolenia pomaga rozwijać kompetencje niezbędne liderom nowoczesnej gospodarki. 

Już ponad 25 lat świadczymy profesjonalne usługi i realizujemy specjalistyczne projekty w obszarach antykorozji, izolacji i wyposażenia wnętrz. Kulturę naszej organizacji opieramy na zaufaniu, partnerstwie i wiarygodności. Staramy się przenosić te wartości na relacje z naszymi Klientami. Lojalna współpraca zawsze oznacza dla nas wspólny wysiłek i koncentrację na osiągnięciu założonego celu.

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej (SWR) jest organizacją pozarządową, której celem jest prowadzenie i wspieranie współpracy regionalnej w Europie w zakresie rozwoju lokalnego, integracji społecznej oraz wymiany naukowej. Stowarzyszenie powstało w sierpniu 2002 roku z inicjatywy grupy specjalistów zajmujących się realizacją różnorodnych projektów społecznych, lokalnych inicjatyw kulturalnych oraz przedsięwzięć naukowych.

Alcatel-Lucent dostarcza rozwiązania komunikacyjne, dzięki którym operatorzy, dostawcy usług internetowych i przedsiębiorstwa mogą oferować swoim klientom i pracownikom aplikacje transmisji głosu, danych i wideo. Alcatel-Lucent w Polsce.

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie to jedna z największych polskich wyższych uczelni. Została powołana 8 kwietnia 1919 uchwałą Rady Ministrów. Jest zaliczana do najlepszych uczelni technicznych w kraju. Według ogólnoświatowego rankingu szkół wyższych Webometrics Ranking of World Universities ze stycznia 2013, opracowanego przez hiszpański instytut Consejo Superior de Investigaciones Científicas uczelnia zajmuje 3 miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych, a na świecie w rankingu plasuje się na 488 pozycji pośród wszystkich typów uczelni.

BMM Sp. z o.o. jest polską, dynamicznie rozwijającą się spółką informatyczno–szkoleniową. Od 1995 roku współpracujemy z wymagającymi klientami instytucjonalnymi posiadającymi potrzeby w zakresie informatyzacji procesów biznesowych. W 2000 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o szkolenia skierowane do kadr przedsiębiorstw i instytucji. Głównym atutem firmy jest obszerna wiedza dziedzinowa oraz doświadczenie naszych konsultantów i trenerów.

Spółka świadczy na rzecz krajowego Operatora Systemu Przesyłowego - firmy PSE SA - kompleksowe, specjalistyczne usługi, związane m.in. z programowaniem i kierowaniem pracy sieci przesyłowej, dystrybucyjnej i źródeł wytwórczych, a także realizuje zadania związane z obsługą rynku energii elektrycznej, ze wspieraniem rozwoju sieci przesyłowej i realizacji procesów inwestycyjnych.

Od siedemnastu lat Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu kształci specjalistów branż biznesowych. Wśród 25 tysięcy absolwentów znajdują się menadżerowie, finansiści, specjaliści ds. Human Resources, którzy zasilają swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami firmy polskie i zagraniczne oraz z sukcesem prowadzą prywatne przedsiębiorstwa.
W ofercie poznańskiej Uczelni znajdują się studia I i II stopnia, studia podyplomowe, studia MBA i Executive MBA, Uniwersytet Każdego Wieku, szkolenia oraz kursy językowe.

Wyższa Szkoła Bankowa to pierwsza w Toruniu niepubliczna uczelnia biznesowa. Od 15 lat kształci studentów na kierunkach o charakterze ekonomicznym, gospodarczym i finansowym. Kilkunastoletni dorobek to świadectwo nie tylko stabilnej pozycji, ale profesjonalnej kadry oraz wypracowanych metod dydaktycznych. W 2007 r. uruchomiony został Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy. Misją Uczelni jest kształcenie profesjonalistów dla świata biznesu. Obecnie WSB w Toruniu prowadzi studia I stopnia na 10 kierunkach oraz II stopnia na 3 kierunkach.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku jest jedną z najstarszych niepaństwowych uczelni na Pomorzu – wyróżnianą przez pracodawców, studentów i absolwentów oraz media. WSB w Gdańsku oferuje studia wyższe: pierwszego stopnia (licencjackie) i drugiego stopnia (magisterskie) oraz studia podyplomowe i szkolenia. W roku akademickim 2010/2011 Uczelnia uruchomiła Wydział Ekonomii i Zarządzania w Gdyni.

Rocket Studio to niezależne biuro projektów IT. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem projektami informatycznymi - od idei po wdrożenie. Doradzamy naszym klientom począwszy od analizy procesów biznesowych, poprzez rekomendację konkretnego rozwiązania oraz architektury technicznej, aż po stworzenie kompletnej specyfikacji i projektu wdrożenia systemu informatycznego. 

HRP to profesjonalna marka na polskim rynku usług doradczo-badawczych. Celem działania firmy jest dostarczanie szerokiego wachlarza efektywnych rozwiązań z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim i rozwijania potencjału pracowniczego. HRP prowadzi specjalistyczne programy szkoleniowe dla kadry menedżerskiej w obszarze Project Management. Specjalizuje się także w badaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, realizowanych m.in. w ramach projektów Europejskiego Funduszu Społecznego.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. są operatorem systemu przesyłowego (OSP) energii elektrycznej
w Polsce. Spółka zajmuje się przesyłaniem energii elektrycznej siecią najwyższych napięć, jest odpowiedzialna za ruch sieciowy w systemie przesyłowym oraz bieżące i długookresowe bezpieczeństwo jego funkcjonowania. PSE są spółką skarbu państwa o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego Polski oraz gospodarki państwa. Priorytetem działalności PSE jest stabilność i pewność dostaw energii elektrycznej, siecią przesyłową do wszystkich regionów kraju, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz zasady równego dostępu do infrastruktury sieciowej. 

OMEC tworzy grupa doświadczonych ekspertów - trenerów i konsultantów, specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania przedsiębiorstwami, a w szczególności przedsięwzięciami projektowymi. Świadczy najwyższej jakości usługi edukacyjne i doradcze firmom z sektora prywatnego, administracji publicznej i samodzielnym kierownikom projektów. Centrum edukacyjne specjalizujące się w szkoleniach z zakresu zarządzania, w szczególności akredytowanych szkoleniach zarządzania projektami, programami i portfelem projektów. OMEC tworzy grupa doświadczonych trenerów, coachów i konsultantów.

Grupa doradczo-szkoleniowa w obszarze rozwoju kadr menedżerskich, jako podstawowego czynnika sukcesu w procesie budowy nowoczesnego przedsiębiorstwa, umiejętnie dopasowuje międzynarodowe rozwiązania do polskiej kultury organizacji. Jesteśmy Grupą służącą Klientom pomocą i wsparciem w rozwoju kadr menedżerskich, jako podstawowego czynnika sukcesu w procesie budowy nowoczesnego przedsiębiorstwa. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki. Największą wartością jest dla nas zaufanie Klientów. 

Firma oferuje kompleksowe podejście do zagadnień zarządzania projektowego - OD POMYSŁU DO EFEKTU, poprzez dostarczanie klientom specjalistycznych usług i narzędzi oraz wiedzy wraz z umiejętnością jej zastosowania w praktyce. Firma Fidea Effect powstała w wyniku doświadczeń założycieli, którzy posiadają spory dorobek we wdrażaniu projektów i uruchamianiu procesów i inicjatyw, które wyzwalają wzrost efektywności.

Pm2pm to specjalistyczna firma szkoleniowo-doradcza, której celem jest wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami w struktury przedsiębiorstw, działająca zgodnie ze standardami International Project Management Association. Firma działa zgodnie ze standardami International Project Management Association. Czerpie również najlepsze praktyki z innych uznanych na świecie metodyk zarządzania projektami, takich jak PMI®, Prince2® oraz Agile Project Management.

Firma doradczo-szkoleniowa w obszarze zarządzania portfelem projektów, programem oraz doskonalenia szeroko rozumianego zarządzania projektami i budowania organizacji projektowej. Nasz zespół skupia i mistrzów z wieloletnim doświadczeniem, jak młodych specjalistów. Niektórzy z nasz są pasjonatami szkoleń i przekazywania wiedzy, inni uwielbiają działalność doradczą. Pracujemy i indywidualnie i w zespołach. Potrafimy być surowymi, jak Katon i dowcipnymi, jak bracia Marx. I co chyba najważniejsze: jesteśmy skuteczni. Parafrazując Raymonda Chandlera "skuteczność to nasza specjalność". 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia