Kreuj swój wizerunek razem z Łódzką Grupą Regionalną i Wiktorią Czarnecką

Warsztat pn. „Kreowanie wizerunku project managera” z Łódzką Grupą Regionalną IPMA Polska i Wiktorią Czarnecką

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w dniu 15 listopada 2018 roku (czwartek) o godz. 18.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26, Łódź (darmowy parking pod Wydziałem) - sala 109, I piętro.

Współpraca z Wiktorią Czarnecką zaowocowała przygotowaniem unikalnego programu szkolenia, dedykowanego dla project managerów, ich asystentów oraz członków zespołów projektowych.

Limit miejsc w ramach wydarzenia jest ograniczony, decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo zapisów mają osoby posiadające aktywny status członkowski IPMA Polska. Nie zwlekajcie i już dziś zgłoście swoje uczestnictwo w warsztacie poprzez formularz: https://goo.gl/forms/9uxYuCf1fDbO8VIp2

Kim jest Prowadząca?

Wiktora Czarnecka to specjalista ds. PR, trener, animator społeczny i wykładowca akademicki z kilkuletnim doświadczeniem w branży. Właścicielka firmy Sztyblety PR. Współpracuje jako ekspert od kreatywności w marketingu z Marketingiem w Praktyce. Należy do zrzeszenia trenerów i facylitatorów: International Trainer and Facilitator Federation.

Przed rozpoczęciem indywidualnej pracy, doświadczenie budowała będąc kierownikiem ds. PR i kontaktów z mediami w klubie piłkarskim oraz pracując m.in. dla marek regionalnych czy w agencji PR dla podmiotów komercyjnych. Z zawodu tworzy strategie komunikacji zarówno dla marek lokalnych, jak i ogólnopolskich oraz zajmuje się rozwojem komunikacji wewnętrznej i przestrzeni kreatywnej w organizacji. Od kilku lat dzieli się wiedzą na polskich uczelniach: Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie; Marketing Miejsc i kreowanie marek lokalnych, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Zajmowała się procesem design thinking pracując dla Województwa Łódzkiego. Występowała w mediach w roli eksperta, prowadziła szkolenia z metody myślenia projektowego. Wykonała edycję merytoryczną Handbooka „Design Thinking Zmienia Łódzkie”, który prawdopodobnie mieliście okazję spotkać podczas Festiwalu Myślenia Projektowego.

Z wykształcenia pedagog: animacja społeczno – kulturalna i specjalista ds. PR. Pisze doktorat z zakresu twórczości organizacyjnej. Jest absolwentką dwóch Uniwersytetów: Jagiellońskiego i Łódzkiego oraz Szkoły Trenerów Programu Kultura Rozwoju. Warsztat doskonaliła w Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz w Socjomanii.

Po pracy: Jeździ konno, pasjonuje się piłką nożną, zwiedza fortyfikacje z okresu II wojny światowej, maluje pejzaże, wędruje po górach, a zimą wybiera narty. Jest miłośniczką gorącej czekolady
i kawaleryjskich żurawiejek.

Agenda spotkania:

18.00 – 18.10: Rozpoczęcie i przedstawienie problematyki warsztatu
18.10 – 18.40 Jak zainspirować ludzi do działania?
18.40 – 18.50 Przerwa networkingowa
18.50 – 19.55 Warsztat: 5 zasad dobrego lidera

Listopadowe spotkanie jest wydarzeniem towarzyszącym w ramach „Festiwalu Myślenia Projektowego”, którego inicjatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę https://dt.lodzkie.pl/ oraz Facebooka: @lodzkiepromujedesignthinking

Podstawowe informacje na temat wydarzenia:

Prowadzący: Wiktoria Czarnecka

Miejsce spotkania: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26, sala 109 (darmowy parking pod Wydziałem)

Dzień: 15.11.2018 roku

Czas trwania: 18:00-20:00

Wymagana rejestracja poprzez formularz: https://goo.gl/forms/9uxYuCf1fDbO8VIp2

Tradycyjnie zapraszamy do śledzenia bieżących informacji w mediach społecznościowych. To nie koniec niespodzianek, które przygotowaliśmy na listopad!

Łączy Nas Projekt!

Rada Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

#laczynasprojekt #LGRIPMA #promujelodzkie

    

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia