Spotkanie 2/2011 Małopolskiej GR

W imieniu Rady Małopolskiej Grupy Regionalnej Stowarzyszenia Project Management Polska serdecznie zapraszamy na drugie w tym roku spotkanie MGR SPMP, które odbędzie się 15.02.2011 w godzinach 18:00-20:30 w hotelu Poleski przy ul. Sandomierskiej 6 w Krakowie. Motywem przewodnim spotkania będzie seminarium dotyczące tematyki związanej z negocjacjami w projektach, które poprowadzi zaproszony ekspert z dziedziny negocjacji i zarządzania projektami - Włodzimierz Kwasiborski*.

„Rola kierownika projektu jest nie do pozazdroszczenia. Nie dość, że musi się mierzyć z twardą rzeczywistością projektową panując nad wszystkimi aspektami projektu, to jeszcze czeka go mnóstwo uzgodnień i konieczność dogadywania się z szeroką rzeszą partnerów. Dostawcy, kontrahenci, interesariusze, członkowie zespołu projektowego – wszyscy oni chcą osiągnąć swoje cele, mają swoje potrzeby i uwarunkowania. A menadżer projektu musi to wszystko jakoś pogodzić, dbając o realizację celów projektu. I niestety nie da się tego najczęściej osiągnąć mówiąc twardo „tak ma być”. Trzeba rozmawiać, uzgadniać, negocjować. W trakcie seminarium przyjrzymy się temu aspektowi działania kierownika projektu szukając praktycznych wskazówek w jaki sposób negocjować w różnych sytuacjach występujących poprzez cały cykl życia projektu.”

Tematyka oraz termin spotkania związane są z wynikami ankiety przeprowadzonej na pierwszym w tym roku spotkaniu MGR SPMP. Zgodnie z opinią wyrażona przez uczestników spotkania i członków Stowarzyszenia, spotkania MGR SPMP będą organizowane cyklicznie w każdy trzeci wtorek miesiąca w godzinach 18:00-20:30. O szczegółach kolejnych spotkań będziemy informować na bieżąco.
Pierwszeństwo udziału w spotkaniu mają członkowie SPMP, pozostali zainteresowani – w miarę wolnych miejsc i w kolejności zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o informację w przypadku rezygnacji udziału w spotkaniu.
 
* Włodzimierz Kwasiborski - Wiceprezes zarządu, współzałożyciel i współwłaściciel firmy szkoleniowej Nowe Motywacje. Lider, zdaniem współpracowników, wyróżniający się otwartością, gotowością do ciągłych zmian i ulepszania istniejącego stanu rzeczy. Menedżer, który unika rutyny – choć jest praktykiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania – świeżym okiem ocenia zmieniającą się sytuację rynkową. Do zarządzania podchodzi z właściwym sobie dystansem i biznesową perspektywą. Wspiera strategicznych Klientów w realizacji złożonych projektów rozwojowych. Od ponad 20 lat aktywnie działa w ramach rozwoju rynku usług szkoleniowych w Polsce. Za swoje zawodowe sukcesy uważa zbudowanie zespołu specjalistów i wprowadzenie na rynek firmy, która w swojej branży zajmuje dziś ważne miejsce. Z wykształcenia psycholog z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego certyfikowany przez Polskie Towarzystwa Psychologiczne, Institut Resources w Brukseli oraz Themes Valley University London

Lokalizacja

Hotel Poleski
Sandomierska 6
Kraków
Poland

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia