Motywowanie i aktywizacja zespołu projektowego

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie networkingowe dla Kierowników Projektów PM IN TOUCH, którego tematem przewodnim będzie:

„Motywowanie i aktywizacja zespołu projektowego”

W trakcie spotkania postaramy się, między innymi, odpowiedzieć na pytanie co motywuje poszczególnych członków zespołu i jak to określić.

Nauczeni doświadczeniem, postanowiliśmy ograniczyć spotkanie do pracy warsztatowej i dyskusji w grupach, poprzedzonych jedynie krótkim wprowadzeniem w temat. Wierzymy, że ta forma przypadnie Wam do gustu i pozwoli bardziej aktywnie pozyskiwać wiedzę. Spotkanie moderować będzie doświadczona specjalistka z tego tematu.

Otwieramy przed Wami możliwość autoprezentacji i nawiązania nowych kontaktów w środowisku Project Management. Na płaszczyźnie wymiany doświadczeń, opinii i praktycznego doskonalenia wiedzy związanej z zarządzaniem projektami, wspólnie będziemy wzmacniać środowisko profesjonalistów z tej dziedziny.

Termin i miejsce spotkania:

15 grudnia 2011 (czwartek), godz. 18:00

Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości – Gdynia, ul. 10 lutego 33 (skrzyżowanie z ul. 3 Maja), 1. piętro (aula) [dojazd]

Spotkanie moderować będzie:

Małgorzata Kornacka
Psycholog, doradca zawodowy, terapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie; ukończyła studia podyplomowe - kierunek terapia poznawczo – behawioralna, SWPS w Warszawie. Posiada doświadczenie w prowadzeniu sesji coachingowych, szkoleń on-line. Przeprowadziła ponad 2000 godzin szkoleń. Specjalizuje się w obszarze związanym z rozwojem osobistym, autoprezentacją, radzeniem sobie ze stresem, motywacją, komunikacją (rozwiązywanie konfliktów, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne). Trener Akademii Trenera w Słupsku. Prywatnie jej pasją jest piosenka aktorska, odkrywanie ukrytych talentów, oraz wykorzystywanie możliwości jakie daje szeroko rozumiana sztuka (muzyka, filmy, malarstwo, taniec). Od 2007 roku prowadzi Centrum Psychologiczne PROGRES.

Na spotkanie zapraszamy Kierowników Projektów z wieloletnim doświadczeniem oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zarządzaniem projektami.

Prosimy zabrać ze sobą wizytówki, które będzie można wymieniać z innymi uczestnikami.

Rejestracja obowiązkowa pod adresem:
http://www.pm-in-touch.pl/spotkanie-networkingowe-pm-in-touch-15-12/233/   (ilość miejsc ograniczona)

Zapraszamy, naprawdę warto przyjść!

PM IN TOUCH Group

Grażyna Stefaniszek – Sławomir Łukjanow – Maciej Kifner – Monika Piszczalska – Przemysław Wycinka

Więcej informacji na temat naszej grupy i organizowanych wydarzeń można znaleźć na stronie:
www.pm-in-touch.pl.

Lokalizacja

Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości 1p. [aula]
ul. 10 lutego 33
Gdynia
Poland

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia