Agile Project Management - co w tym jest?

Data: 
2013-02-11 18:00

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na seminarium International Project Management Association Polska organizowane przez Wielkopolską Grupę Regionalną w Poznaniu.

Seminarium odbędzie się w poniedziałek, 11 lutego 2013 r., o godzinie 18:00 (przewidywany czas trwania – 2 godziny) w sali 205 (I piętro) w budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu przy ulicy Ratajczaka 5/7 w Poznaniu.

Specjalnym prelegentem podczas seminarium będzie:

Michał Rączka

Kierownik IT Governance i AgilePMO w Grupie Allegro. Przedstawiciel Agile CoP w ramach PMI Poland Chapter. Doświadczony ekspert zarządzania projektami. Ma wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz E-commerce.

Asesor konkursu na najlepszy projekt roku w ramach Project Management Institute oraz International Project Management Association. Członek Zarządu PMI Poland Chapter. Wykładowca na WSB w Poznaniu. Posiada szerokie doświadczenia w realizacji projektów IT. Wprowadza systemowe myślenie i zmiany w organizacji pracy biznesu i IT. Praktyk z metodycznym podejściem nastawiony na zespół realizujący projekt. Przez wiele lat związany z tradycyjnym zarządzaniem projektami. Pasjonat i ewangelista agile oraz zastosowania lean w zarządzaniu projektami. Posiada certyfikaty: PMP, Scrum PSPO, PSM, AgilePM Practitioner, ITIL, CISA, Prince2.

który zaprezentuje temat:

Agile Project Management - co w tym jest?

W ostatnim czasie bardzo często się mówi o agile. Wydaje się, że zmienia to całe nasze myślenie o zarządzaniu projektami. A przecież zarządzanie projektami rozwijamy już kilkadziesiąt lat. Czy agile to wszystko przekreśla? Czy to rewolucja czy ewolucja? Czy dalej możemy mówić o zarządzaniu projektami? W prezentacji zostaną pokazane podstawowe różnicę między APM, a TPM. Podstawy, postawy i wartości, które zmieniają nasze myślenie o zarządzaniu projektami.

Po seminarium zapraszamy na spotkanie WGR IPMA do rozmów kuluarowych oraz na drobny poczęstunek do pobliskiego pubu.

WSTĘP WOLNY.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: wielkopolska@ipma.pl

 

Zapraszamy,

 

Rada WGR IPMA

Anna Antczak

Karolina Pietrzak

Krzysztof Jarząbek

Jarosław Paszyn

Krzysztof Zasiadły

e-mail: wielkopolska@ipma.pl