Zachodniopomorska Grupa Regionalna


Warsztaty „Be the change” na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług

W dniu 20.03.2018 odbyły się warsztaty "Be The Change" na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przygotowane przez członków Koła Naukowego Project przy współpracy z Zachodniopomorską Grupą Regionalną IPMA. Celem wydarzenia była nauka pracy w zespole oraz pokazanie na czym polega zagadnienie samego projektu.   

Kolejne spotkanie w ramach cyklu MPM już 19 kwietnia 2018

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu MPM, które poprowadzi  Kamila Pepiak-Kowalska. Spotkanie zostało zaplanowane na 19 kwietnia 2018 r. w godz. 18.00 – 20.00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu przy ul. Cukrowej 8/010 w Szczecinie.

Jak zwykle nie zabraknie pozytywnych emocji, uśmiechu i twórczej atmosfery. Zapisy już wkrótce. Szczegóły prosimy śledzić w zakładce Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej.

Spotkanie Project Managerów IPMA ze słuchaczami EUD

 

Dnia 22.03.2018 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego członkinie IPMA Young Crew i Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej: Katarzyna Warcholak,  Paulina Fedorowiat, Irena Wójcik, Katarzyna Szydłowska wraz z członkiem Zarządu IPMA Polska Panią Joanną Rzempała poprowadzą warsztaty edukacyjne w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego pod tytułem „Idealny lider grupy-to ja”

Warsztat „Podejmowanie trudnych decyzji w trakcie realizacji projektów - jak to robić mądrze?” już za nami

15.marca 2018 r. w godz. 18.00 – 20.00 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego Zachodniopomorska Grupa Regionalna zorganizowała warsztat „Podejmowanie trudnych decyzji w trakcie realizacji projektów - jak to robić mądrze?”, który poprowadziły Małgorzata Gajewska - Project Manager i Kamila Pępiak – Kowalska - Trener kompetencji społecznych

Wspólny projekt Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji Region Zachodniopomorski przy wsparciu Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, która jest częścią projektu realizowanego przez firmę Euro-Max s.c. oraz Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, przy wsparciu Fundacji Aktywnej Rehabilitacji Region Zachodniopomorski i Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

Patronat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE nad konkursem „Project Master"

Miło nam poinformować, że zgodnie z decyzją Dyrektora Zygmunta Krasińskiego, Krajowy Punkt Kontaktowych Programów Badawczych UE obejmie patronatem XIII edycję konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową oraz doktorską w dziedzinie zarządzania projektami "Project Master"

Warsztaty pt.”Misja Project-warsztat młodego Managera”

Dnia 1. marca br. członkowie Koła Naukowego KN Project mieli przyjemność przeprowadzić warsztaty pt.”Misja Project-warsztat młodego Managera” w Szkole Podstawowej im Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie.

„Be the Change” Zachodniopomorska Grupa zaprasza na warsztaty

Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pod tytułem „Be the Change”

Warsztaty  poprowadzą Prezes APAULY GROUP Joanna Pauly, członkinie IPMA Young Crew , Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej i Koła  Naukowego „Project”:  Katarzyna Warcholak ,Paulina Fedorowiat, Irena Wójcik oraz członek Zarządu IPMA Polska Pani dr Joanna Rzempała.

Udział w warsztatach dla zapisanych osób jest bezpłatny. Prosimy o przybycie 30 minut przed rozpoczęciem wykładu.

Termin : 20 marca 2018 r. o godzinie 10:00

Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza na warsztaty edukacyjne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Radziszewie

Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza na warsztaty edukacyjne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Radziszewie.

Warsztat poprowadzą  członkinie IPMA Young Crew , Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej i Koła Naukowego „Project”:  Katarzyna Warcholak ,Paulina Fedorowiat, Irena Wójcik oraz członek Zarządu IPMA Polska Pani dr Joanna Rzempała.

W trakcie warsztatów uczniowie będą mieli okazję dowiedzieć się czym jest projekt oraz jak budować zespół. Porozmawiają z młodymi PM o roli kierownika projektu oraz  sposobach radzenia sobie
z konfliktami.

Podejmowanie trudnych decyzji w trakcie realizacji projektów - jak to robić mądrze?

Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza na warsztat „Podejmowanie trudnych decyzji w trakcie realizacji projektów - jak to robić mądrze?”

Termin : 15.marca 2018 r. w godz. 18.00 – 20.00

Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytet Szczeciński, ul. Cukrowa 8/010

Warsztat poprowadzą:  Małgorzata Gajewska - Project Manager i Kamila Pępiak – Kowalska - Trener kompetencji społecznych

Kolejne Certyfikaty IPMA Polska Junior w Szczecinie!

W dniu 23. listopada br. w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego przeprowadzono zajęcia dla młodych PM’ów!

Zajęcia „Jak zarządzać projektem?” oraz warsztat „Jak zorganizować własny projekt” poprowadziły Joanna Rzempała - członek Zarządu IPMA PL, oraz Katarzyna Szydłowska, Paulina Fedorowiat, Irena Wójcik – członkinie Koła Naukowego Zarządzania projektami „Project”.

Relacja z MPM Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej.

W dniu 14. marca br. o godz. 17.00 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Meet Project Managers - warsztatu zorganizowanego przez Katedrę Organizacji i Zarządzania, Zachodniopomorską Grupę Regionalną IPMA Polska oraz koło naukowe zarządzania projektami PROJECT. Gościem specjalnym – Naszą Prelegentką była Pani Elżbieta Stelmach, dyplomowany coach i doradca zawodowy, certyfikowany trener FRIS, trener biznesu z ponad 20. letnim doświadczeniem, pedagog, socjoterapeuta, właścicielka Centrum Szkoleniowo-Rozwojowego Sapientia w Szczecinie.

Spotkanie z cyklu Meet Project Managers - Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska

Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu MPM!

Wyniki wyborów do Rady Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej

13. grudnia 2016 r. odbyły się wybory Rady Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. W skład Rady zostali wybrani (kolejność alfabetyczna):

  • Joanna Rzempała, 
  • Małgorzata Smolska (zastępca przewodniczącego), 
  • Rafał Szymański (przewodniczący), 
  • Tomasz Wiśniewski, 
  • Katarzyna Zioło.

Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza na kolejny MPM

Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza na  kolejne spotkanie z cyklu Meet Project Managers. Biorąc w nim udział, poprzez pracę z obrazem i metaforą, znajdziesz głębsze odpowiedzi i rozwiązania, dzięki którym skuteczniej będziesz zarządzać zespołami projektowymi i zbudujesz trwałe relacje ze swoimi interesariuszami projektowymi. Tym razem spróbujemy odpowiedzieć m. in. na pytania: Kim jest osoba, którą jestem? Jak mogę jej pomóc stać się jeszcze szczęśliwszą i spełnioną?

Wybory do Rady Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej

Drodzy Członkowie Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej, 

rok 2016 obfitował w wydarzenia realizowane przez Zachodniopomorską Grupę Regionalną: spotkania MPM, certyfikację IPMA-Student, Project Management Training. Seminarium PM Edukacja i inne. Stanowiły one wynik pracy całej naszej grupy, jednak ich realizacja nie powiodłaby się  bez szczególnego zaangażowania kolegów i koleżanek z Zarządu Rady, którym składam raz jeszcze podziękowania za pracę jaką wykonali w ostatniej kadencji. 

Szkolenie "Mikołaj na Poligonie Projektów" dla członków Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej

13. grudnia br. wszystkich członków Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej zapraszamy na szkolenie "Mikołaj na Poligonie Projektów", które poprowadzą dr Joanna Rzempała - Autoryzowana Trener IPMA Polska oraz dr Rafał Szymański - Przewodniczący Rady Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. Szkolenie pozwoli poznać metody przygotowania projektu oraz dotyczyć będzie doskonalenia umiejętności szybkiego reagowania na zmiany i zakłócenia projektu podczas jego realizacji.

Meet Project Managers - zachodniopomorskie zmagania z FRIS

W dniu 23. listopada o godz. 17.00 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Meet Project Managers. Kierownikiem tego MPM była Pani Małgorzata Smolska z Katedry Organizacji i Zarządzania Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, zaś spotkanie poprowadził dr Rafał Szymański – Przewodniczący Rady Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska, przy czynnym udziale studentów z Koła Naukowego Zarządzania Projektami PROJECT.

Zebranie ZGR IPMA, środa, 16.03

Data: 
2016-03-16 09:00 - 10:00

Szanowni Państwo, Członkowie ZGR IPMA,

W imieniu dra Rafała Szymańskiego, Przewodniczącego ZGR IPMA, zapraszam na zebranie Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska, które odbędzie się w środę 16.03 br. o godz. 9.00 w sali 218 (stara sala Rady Wydziału) na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US przy ul.Cukrowej 8.

Agenda spotkania:
1. Głosowanie na kandydatów reprezentujących ZGR IPMA w wyborach krajowych do Rady Young Crew
2. Sprawy bieżące ZGR IPMA

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia