Kontakt

UWAGA! Do odwołania Biuro IPMA Polska będzie nieczynne. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z pracownikami.

Biuro IPMA Polska

Marcin Opas

Dyrektor Generalny IPMA Polska

tel: +48 504 075 492

      + 48 22 622 08 78

e-mail: marcin.opas@ipma.pl

Ewa Zawadzka

Ewa Zawadzka

Dyrektor CERT IPMA Polska

tel: +48 668 48 75 98

e-mail: ewa.zawadzka@ipma.pl

          biuro@ipma.pl

Sylwia Skonecka

Dyrektor ds. rozwoju

tel: +48 662 051 772

      +48 22 622 21 10

e-mail: sylwia.skonecka@ipma.pl

           ppea@ipma.pl

           pmo@ipma.pl

           konferencja@ipma.pl

 

Aleksandra Skowronek

Asystent ds. marketingu i administracji

tel: +48 505 803 324

e-mail:  

        aleksandra.skowronek@ipma.pl

        marketing@ipma.pl

        ppea@ipma.pl

        pmo@ipma.pl

        konferencja@ipma.pl

 


Katarzyna Rudzka

Asystent ds. administracji

tel. +48 22 622 08 78

e-mail: katarzyna.rudzka@ipma.pl

           czlonkostwo@ipma.pl

 


Biuro Certyfikacji IPMA Polska

 Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

Menedżer Certyfikacji

tel: +48 604 587 822

      +48 22 622 21 12

e-mail: cert@ipma.pl

           marcin.nowicki@ipma.pl

 

 

 

Dane teleadresowe:

International Project Management Association Polska

ul. Starościńska 1B lok. 3, 02-516 Warszawa

Biuro +48 22 622 08 78, biuro@ipma.pl

Biuro Certyfikacji +48 22 622 21 12, +48 22 622 21 10, cert@ipma.pl

NIP: 957-07-90-601, Regon 192456076

KRS: 0000015017 

 

Konto bankowe:  

International Project Management Association Polska

ul. Starościńska 1 B lok. 3, 02-516 Warszawa

Nazwa Banku: BNP Paribas Bank Polska SA

Nr konta: 92 1600 1462 1824 1322 5000 0001

konto walutowe w EURO: PL38 1600 1462 1824 1322 5000 0003 

Kod SWIFT (BIC): PPABPLPK