Aktualności z Grup Regionalnych

 1. Relacja z łódzkiego „Festiwalu Myślenia Projektowego” – edycja 2018

  W listopadzie 2018 roku odbyła się w Łodzi kolejna edycja „Festiwalu Myślenia Projektowego”, którego organizatorem było Województwo Łódzkie.

  Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska, która uzyskała status partnera Festiwalu, przygotowała dla praktyków zarządzania projektami dwa wydarzenia: warsztaty – „Jak kreować wizerunek Project Managera?” oraz panel dyskusyjny „Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym”.

 2. Podkarpacka Grupa Regionalna zaprasza na kolejne środowe spotkanie z zarządzaniem projektami

  Serdecznie zapraszamy sympatyków zarządzania projektami na kolejne środowe spotkanie z zarządzaniem projektami.

  Zaproszeni eksperci, praktycy dzielą się z nami wiedzą i swoim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami, a Ty uczestnicząc w tym spotkaniu masz możliwość nie tylko poznania historii konkretnego projektu ale także uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i problemy w panelu dyskusyjnym.

 3. 14 grudnia 2018 - spotkanie wigilijne ŚGR IPMA Polska

  Data: 
  2018-12-14 18:00

  Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy !

 4. Relacja ze spotkania Śląskiej Grupy Regionalnej

  W dniu 29 października 2018 roku miało miejsce kolejne spotkanie członków i sympatyków IPMA Polska na Śląsku.

 5. Zachodniopomorska Grupa Regionalna zaprasza na warsztaty

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „Que Visca Project Compass!, czyli jak sprawnie zarządzać projektami w słonecznej Katalonii”, które odbędą się 29 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (sala 010) o godzinie 18:00 w ramach cyklicznych spotkań MPM.

 6. Relacja z warsztatów zorganizowanych przez Dolnośląską Grupę Regionalną

  W dniu 27.10.2018 roku Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA zorganizowała warsztaty z Facylitacji grupowej w zmianie organizacyjnej i zarządzaniu projektami. Prowadzącym był Pan Artur Kasza, facylitator, trener, konsultant, wykładowca akademicki.

 7. Łódzka Grupa Regionalna zaprasza na panel dyskusyjny "Zarządzanie projektem w podmiocie publicznym " w ramach Festiwalu Myślenia Projektowego - edycja 2018

  Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska, jako partner „Festiwalu Myślenia Projektowego” – edycja 2018, uprzejmie zaprasza na panel dyskusyjny „Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym – lotnisku”, który odbędzie się w dniu 17.11.2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

 8. Kreuj swój wizerunek razem z Łódzką Grupą Regionalną i Wiktorią Czarnecką

  Warsztat pn. „Kreowanie wizerunku project managera” z Łódzką Grupą Regionalną IPMA Polska i Wiktorią Czarnecką

  Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w dniu 15 listopada 2018 roku (czwartek) o godz. 18.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26, Łódź (darmowy parking pod Wydziałem) - sala 109, I piętro.

 9. Zapraszamy na najbliższe interesujące wydarzenia organizowane przez Dolnośląską Grupę Regionalną IPMA

  Serdecznie zapraszamy Członków IPMA Polska na spotkania organizowane przez Dolnośląską Grupę Regionalną:

  W dniu 27 października 2018 odbędzie się bezpłatne 1-dniowe szkolenie: Facylitacja grupowa w zmianie organizacyjnej i zarządzaniu projektami. 

 10. Relacja z zebrania Zachodnipomorskiej Grupy Regionalnej

  12 października 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się zebranie Zachodniopomorskiej Grupy Regionalnej.

Subskrybuje zawartość

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia