Aktualności z Grup Regionalnych

 1. Relacja ze spotkania Mazowieckiej Grupy Regionalnej

  W dniu 16 stycznia 2020 roku Mazowiecka Grupa Regionalna IPMA Polska gościła zespół menedżerów projektów z Grupy EFL odpowiedzialny za Project Management oraz Change Management, zdobywców I miejsca w Konkursie IPMA PMO Award 2019.

 2. Spotkanie Śląskiej GR - Podstawy cyberbezpieczeństwa dla Project Managerów

  Data: 
  2020-01-28 18:00 - 20:00

  Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. 28 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej (ul. Roosevelta 26, Zabrze) będziemy rozmawiać o Podstawach cyberbezpieczeństwa dla Project Managerów.

 3. Relacja ze szkolenia imos CAD basic

  W dniach 5-6 grudnia 2019 roku w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług Service Inter-Lab w Szczecinie odbyło się Szkolenie imos CAD basic. Projektowanie wspomagane komputerowo, CAD (ang. computer aided design) to zastosowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego w projektowaniu technicznym.

  Patronat nad szkoleniem sprawowała Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska.

 4. Zaproszenie na spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej

  Zapraszamy na pierwsze spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej w Nowym Roku, który rozpocznie się pod hasłem Doskonałości Zarządzania Projektami!

  Już 16 stycznia 2020 roku MGR IPMA odwiedzi zespół z EFL, który w 2019 roku zdobył I miejsce w Konkursie IPMA PMO Award za „Zbudowanie profesjonalnego PMO zdolnego do samodzielnego zarządzania Transformacją Grupy EFL”:

 5. Zaproszenie na spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej

  Zapraszamy na kolejne spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej, które odbędzie się w dniu 13 grudnia o godzinie 18.30, w Barze Wieczornym na warszawskim Mokotowie.

  Głównym celem spotkania jest podsumowanie działań w roku 2019 i ustalenie kierunków na rok 2020.

  Tym razem zapraszamy tylko Członków Grupy :)

  Szczegóły i zapisy: TUTAJ

   

   

 6. Relacja ze spotkania Podkarpackiej Grupy Regionalnej

  W dniu 14 listopada 2019 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu spotkania z projektami, tym razem wyjątkowo w czwartek.

  Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali prelekcji Pana Stanisława Grochmala, wieloletniego
  nauczyciela akademickiego w PWSZ w Krośnie pt. Społeczna odpowiedzialność biznesu – CSR - szczyt marzeń i osiągnięć, czy zaledwie preludium???

 7. Zaproszenie na spotkanie Podkarpackiej Grupy Regionalnej

  Podkarpacka Grupa Regionalna serdecznie zaprasza sympatyków zarządzania projektami na kolejne, tym razem
  Czwartkowe spotkanie z zarządzaniem projektami.

  Zaproszeni eksperci, praktycy dzielą się z nami wiedzą i swoim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami, a Ty uczestnicząc w tym spotkaniu masz możliwość nie tylko poznania historii konkretnego projektu ale także uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i problemy w panelu dyskusyjnym.

 8. Podsumowanie wizyty studyjnej Dolnośląskiej Grupy Regionalnej

  W dniu 28 października 2019 roku członkowie i sympatycy Dolnośląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska byli gośćmi Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu, zasilającego mieszkańców miasta w wodę pitną oraz odprowadzającego i przetwarzającego ścieki.

 9. Zaproszenie na spotkanie Śląskiej Grupy Regionalnej

  Koleżanki i koledzy !

  Zapraszamy na kolejne spotkanie w temacie „Doświadczenia w zakresie wdrażania systemów MES i CMMS firmy Queris”.

  Zabrze, 29 października 2019 roku (wtorek), godzina 18.00 (na terenie Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej)

  Część pierwsza:

 10. Relacja z II spotkania Mazowieckiej Grupy Regionalnej

  17 września 2019 roku mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w II Spotkaniu Mazowieckiej Grupy Regionalnej.

  Naszym gościem był Ireneusz Kulka - Senior menadżer z bogatym doświadczeniem zawodowym w takich branżach jak telekomunikacja, energetyka oraz IT.
  Swoją karierę zawodową rozpoczynał w obszarze marketingu i sprzedaży, gdzie stopniowo przechodził kolejne szczeble rozwoju zawodowego od kierownika zespołu, przez Dyrektora Pionu, aż po Członka Zarządu.

Subskrybuje zawartość