Aktualności z Grup Regionalnych

 1. Spotkanie Podkarpackiej GR odwołane

  Uprzejmie informujemy, że ze względu na sytuację związaną z koronawirusem najbliższe spotkanie Podkarpackiej Grupy Regionalnej zostało odwołane.

  O kolejnym spotkaniu bedziemy informowali na bieżąco.

   

 2. Zaproszenie na spotkanie Dolnośląskiej Grupy Regionalnej

  Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA zaprasza członków Grupy oraz wszystkich sympatyków zarządzania projektami na spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 marca 2020 rokuCentrum Historii Zajezdnia (ul. Grabiszyńska 184, Wrocław).

  Gościem spotkania będzie Prezes zarządu GPO Sp. z o.o., AGP Sp z o.o., AWK2 Sp. z o.o. Grzegorz Siarka, który opowie o tym czy Agile w przemyśle to droga do katastrofy, czy sposób na sukces.

 3. Spotkanie Mazowieckiej GR - Budowanie relacji w projektach infrastrukturalnych

  Data: 
  2020-02-26 18:00 - 20:30

  Szanowni Członkowie IPMA Polska!

  Zapraszamy na kolejne spotkanie sympatyków Zarządzania Projektami w Warszawie z Mazowiecką Grupą Regionalną!
  Tym razem gościć będziemy Zwycięzcę Polish Project Excellence Award 2019 - API (Agencja Promocji Inwestycji)

 4. Spotkanie Śląskiej GR - Zarządzanie jakością w projekcie

  Data: 
  2020-02-26 18:00 - 20:00

  Zapraszamy na kolejne spotkanie ŚGR IPMA Polska, które odbędzie się 26 lutego 2020 roku o godz. 18.00 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Zabrze, Roosevelta 26 (tym razem wyjątkowo w środę!!!). Tematem spotkania będzie Zarządzanie jakością w projekcie.

 5. Relacja ze spotkania Mazowieckiej Grupy Regionalnej

  W dniu 16 stycznia 2020 roku Mazowiecka Grupa Regionalna IPMA Polska gościła zespół menedżerów projektów z Grupy EFL odpowiedzialny za Project Management oraz Change Management, zdobywców I miejsca w Konkursie IPMA PMO Award 2019.

 6. Spotkanie Śląskiej GR - Podstawy cyberbezpieczeństwa dla Project Managerów

  Data: 
  2020-01-28 18:00 - 20:00

  Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Polska. 28 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej (ul. Roosevelta 26, Zabrze) będziemy rozmawiać o Podstawach cyberbezpieczeństwa dla Project Managerów.

 7. Relacja ze szkolenia imos CAD basic

  W dniach 5-6 grudnia 2019 roku w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług Service Inter-Lab w Szczecinie odbyło się Szkolenie imos CAD basic. Projektowanie wspomagane komputerowo, CAD (ang. computer aided design) to zastosowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego w projektowaniu technicznym.

  Patronat nad szkoleniem sprawowała Zachodniopomorska Grupa Regionalna IPMA Polska.

 8. Zaproszenie na spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej

  Zapraszamy na pierwsze spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej w Nowym Roku, który rozpocznie się pod hasłem Doskonałości Zarządzania Projektami!

  Już 16 stycznia 2020 roku MGR IPMA odwiedzi zespół z EFL, który w 2019 roku zdobył I miejsce w Konkursie IPMA PMO Award za „Zbudowanie profesjonalnego PMO zdolnego do samodzielnego zarządzania Transformacją Grupy EFL”:

 9. Zaproszenie na spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej

  Zapraszamy na kolejne spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej, które odbędzie się w dniu 13 grudnia o godzinie 18.30, w Barze Wieczornym na warszawskim Mokotowie.

  Głównym celem spotkania jest podsumowanie działań w roku 2019 i ustalenie kierunków na rok 2020.

  Tym razem zapraszamy tylko Członków Grupy :)

  Szczegóły i zapisy: TUTAJ

   

   

 10. Relacja ze spotkania Podkarpackiej Grupy Regionalnej

  W dniu 14 listopada 2019 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu spotkania z projektami, tym razem wyjątkowo w czwartek.

  Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali prelekcji Pana Stanisława Grochmala, wieloletniego
  nauczyciela akademickiego w PWSZ w Krośnie pt. Społeczna odpowiedzialność biznesu – CSR - szczyt marzeń i osiągnięć, czy zaledwie preludium???

Subskrybuje zawartość