Aktualności IPMA Polska

 • Biuro IPMA nieczynne do odwołania

  Szanowni Państwo,

 • Śniadanie z MonAliZą

  W dniu 26 lutego 2020 roku odbyło się 7 spotkanie z cyklu „Śniadania z MonAliZą” Ład w organizacji, czyli uporządkowane procesy i projekty zorganizowane przez Rządowe Biuro Monitorowania Projektów. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele IPMA Polska, a jako prelegent wystąpił Przewodniczący Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Seweryn Tchórzewski.

  Poniżej przekazujemy podziękowania od ogranizatorów spotkania oraz film przedstawiajacy relację z wydarzenia:

  Szanowni Państwo,

 • Przedłużamy nabór wniosków do nowej edycji konkursu na najlepiej zarządzany projekt!

  Jak co roku, zachęcamy Państwa do zgłaszania projektów do konkursu Polish Project Excellence Award organizowanego przez Stowarzyszenie IPMA Polska. Celem konkursu jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je zespołów. Do konkursu mogą być zgłaszane różnego rodzaju projekty bez względu na ich rodzaj, wielkość, wartość czy czas trwania.

 • Ruszyła III edycja konkursu IPMA PMO Award!

  Konkurs IPMA PMO Award ustanowiony został jako formuła wyróżnień środowiskowych przyznawanych przez społeczność przedstawicieli PMO polskich firm i organizacji.

  Celami wiodącymi konkursu są:

  • promowanie szczególnych osiągnięć w przygotowywaniu organizacji do coraz sprawniejszej realizacji projektów i programów,

  • docenienie wysiłków osób tworzących PMO,

  • integracja środowiska PMO,

  • wymiana najlepszych praktyk.

 • Akademia Zarządzania Projektami w Przemyśle – warsztaty w KGHM

  W dniach 4-5 marca 2020 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie w ramach Akademii Zarządzania Projektami w Przemyśle (AZP-P), którego organizatorem była IPMA Polska, a gospodarzem spółka KGHM Polska Miedź S.A.

  AZP-P zrzesza spółki przemysłu ciężkiego, a głównym celem spotkań jest dzielenie się doświadczeniami oraz wiedzą w zakresie skutecznego realizowania projektów według światowych standardów IPMA.

 • Patronat Honorowy IPMA Polska nad XVI Międzynarodowym Kongresem MBA

  Zapraszamy do udziału w XVI Międzynarodowym Kongresie MBA Nowe modele biznesowe w epoce Industry 4.0 organizowanym przez Krakowską Szkołę Biznesu UEK, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Fundację KSB UEK oraz Klub KSB Alumni MBA.

 • Nowy termin Seminarium ZiIP

  UWAGA! Seminarium Zarządzania i Inżynierii Produktu zostało przeniesione na dzień 6 listopada 2020 roku.


  Zapraszamy do udziału w Seminarium Zarządzania i Inżynierii Produktu, które odbędzie się w dniu 6 listopada 2020 roku w Centrum Wykladowym Politechniki Poznańskiej (ul. Piotrowo 2).

 • Konferencja PPPT odwołana

  UWAGA! W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) i ograniczeniem ryzyka zakażeń Konferencja została odwołana!


  Już 12 marca 2020 roku Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny zaprasza przedsiębiorców i samorządowców na Konferencję „Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes”.

 • Oferta pracy dla Specjalisty ds. Projektów Unijnych

  Firma Certes Sp. z o.o., Akredytowana Jednostka Szkoleniowa IPMA Polska, poszukuje Specjalisty ds. Projektów Unijnych.

  Certes to firma szkoleniowo-doradcza, świadcząca usługi w zakresie szkoleń, również dofinansowanych, coachingu, wdrażania programów rozwojowych, doskonalenie procesów HR, doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw i administracji publicznej.

  Pracownikom zapewnia:

 • Śniadanie Project Managerów vol. 19

  Czy zdarzyło Ci się kiedyś włożyć mnóstwo wysiłku, a może nawet pieniędzy w pomysł, który zakończył się fiaskiem?

  Skończ z tym i zacznij badać zainteresowanie produktem przy jak najmniejszym nakładzie Twojej pracy! ️

Subskrybuje zawartość