HR Stream. ManAGEment and Technologies.

Data: 
2013-12-12 08:00

IPMA Polska, patron Konferencji HR Stream. ManAGEment and Technologies zaprasza na wydarzenie poświęcone aspektom zarządzania generacjami oraz efektywności wykorzystania różnych form rozwojowych w odniesieniu do pracowników zróżnicowanych wiekowo.

 

BEZPŁATNA KONFERENCJA

HR Stream. ManAGEment and Technologies.
Nowoczesne formy zarzadzania kapitałem wieku w firmach

12 grudnia 2013 r.

Wydział Zarządzania UŁ, ul. Matejki 22/26, Łódź


Dwa panele tematyczne, wystąpienia ekspertów, 14 warsztatów, porady konsultantów,
KONKURSY! Wartość nagród ponad 100 000 zł

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w pierwszym takim wydarzeniu w centralnej Polsce? Wystarczy wejść na stronę www.hrstream.pl w zakładkę zgłoś się i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wypełnią  kwestionariusz otrzymają maila z potwierdzeniem udziału w konferencji oraz w jednym z wybranych przez siebie warsztatów. Udział w konferencji i warsztatach w ramach wydarzenia jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Poznaj nowe technologie w zarządzaniu zespołem, sięgnij po gotowe narzędzia, techniki i metody.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Więcej informacji na www.hrstream.pl

Konferencja odbędzie się w ramach projektu "Metodyka zarządzania wiekiem jako innowacyjne rozwiązanie wspierające aktywność zawodową pracowników 50+" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

                          

ZałącznikWielkość
HR Stream.pdf301.28 KB