Łódzka Grupa Regionalna zaprasza na panel dyskusyjny "Zarządzanie projektem w podmiocie publicznym " w ramach Festiwalu Myślenia Projektowego - edycja 2018

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska, jako partner „Festiwalu Myślenia Projektowego” – edycja 2018, uprzejmie zaprasza na panel dyskusyjny „Sałatka z owocami morza. Zarządzanie projektami w podmiocie publicznym – lotnisku”, który odbędzie się w dniu 17.11.2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Jak wykorzystać zarządzanie projektami w spółce publicznej do zmiany nawyków i wdrożenia innowacji? Z perspektywy praktyka, w trakcie panelu, poddane analizie zostaną cztery różne rodzaje projektów: organizacyjny – optymalizacja przedsiębiorstwa, usługowy – wdrożenie innowacyjnego systemu elektronicznych zakupów, budowlany – rozbudowa infrastrukturalna lotniska i strategiczny – pozyskanie nowych połączeń.

Prowadzący warsztat spróbuje odpowiedzieć na pytanie czy elementy zarządzania projektami mogą zostać wykorzystane do pozyskania przewoźnika. W każdym z projektów, w których planowaniu i realizacji prowadzący uczestniczył i uczestniczy, wskaże kluczowe doświadczenia i wnioski w zakresie doboru narzędzi wdrożeniowych, planu komunikacji czy planu realizacji.

Ta „podróż” po zarządzaniu projektami doprowadzi do rozwikłania zagadki sałatki z owocami morza, której przepis pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów spółki publicznej do realizacji projektów.

Moderator dyskusji - Artur Fraj

Dyrektor Handlowy i Prokurent Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o.

Zastępca Przewodniczącego Rady Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

Pracę zawodową rozpoczął już w czasie studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Przez 7 lat pracował w jednej z łódzkich kancelarii adwokackich. Od 2012 związany z łódzkim lotniskiem – od specjalisty zamówień publicznych do prokurenta i dyrektora handlowego. Absolwent Szkoły Liderów prof. Zbigniewa A. Pełczyńskiego (wykładowcy Billa Clintona i Wiktora Orbana). Współpracownik Centrum Zamówień Publicznych i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Uniwersytetu Łódzkiego i wykładowca elektronizacji zamówień publicznych. W latach 2012 – 2017 członek Rady Programowej Telewizji Polskiej, Oddział w Łodzi. Od maja 2018 Zastępca Przewodniczącego Rady Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska.

Wszystkich zainteresowanych pozostałymi wydarzeniami w ramach Festiwalu zapraszamy na stronę www.dt.lodzkie.pl oraz na stronę FB @lodzkiepromujedesignthinikng

Podstawowe informacje nt. wydarzenia:

Prowadzący: Artur Fraj

Miejsce: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. G. Narutowicza 34, Łódź

Data: 17.11.2018 roku

Godzina: 10:00

Zapisy poprzez formularz dostępny na stronie www.elodzkie.pl (od dnia 12.11.2018 roku)

 

Do zobaczenia na miejscu!

Rada ŁGR IPMA Polska

Opracowanie merytoryczne i opis panelu: Artur Fraj