Open Space Technology z Łódzką Grupą Regionalną

Rozwiąż Swój Problem czyli Open Space Technology!    

Łódzka Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza project managerów oraz sympatyków zarządzania projektami na otwarte warsztaty, które odbędą się w dniu 9 października 2018 r.

Tym razem na spotkaniu wykorzystamy narzędzie pn. Open Space Technology (OST), które jest procesem samoorganizacji grupy, dzięki któremu to uczestnicy tworzą program i zawartość warsztatu w trakcie jego trwania. Dzięki jasno określonym zasadom OST umożliwia maksymalne zaangażowanie wszystkich zainteresowanych tematem osób. Celem OST jest dyskusja nad problemami i wyzwaniami, które sami wskażą członkowie danej grupy.

Inicjatorką i moderatorką warsztatu jest Pani Angelika Karbowa, członkini Zarządu Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska, która zdobywała doświadczenie podczas działalności na rzecz środowiska studenckiego. W latach 2011-2016 była Przewodniczącą Komisji ds. Zakwaterowań w Samorządzie Studenckim Politechniki Łódzkiej, a następnie doskonaliła swoje umiejętności w Forum Uczelni Technicznych, Parlamencie Studentów RP oraz Polskiej Komisji Akredytacyjnej, gdzie do dziś pełni funkcję Eksperta ds. Studenckich. Obecnie pracuje jako Tester Oprogramowania, gdzie rozwija się pod względem zwinnego zarządzania projektami. Ponadto prowadzi szkolenia z Jakości Kształcenia dla członków Samorządów Studenckich.

 

Limit miejsc w ramach wydarzenia jest ograniczony, decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo udziału mają osoby posiadające aktywny status członkowski IPMA Polska.

Nie zwlekajcie i już dziś zgłoście się na warsztaty poprzez FORMULARZ (kliknij)

Przy rejestracji prosimy o przesłanie swoich tematów bądź problemów (najlepiej
w formie pytania „jak…”? np. Jak efektywnie przewidywać ryzyko w projekcie?), które chcielibyście poruszyć w trakcie warsztatów.

Podstawowe informacje nt. wydarzenia:

Prowadzący: Angelika Karbowa

Miejsce: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26, Łódź (bezpłatny parking pod Wydziałem), sala 109, I piętro.

Termin: 09.10.2018 r., godz.: 18:00-20:00

Wymagane potwierdzenie uczestnictwa poprzez FORMULARZ

 

Serdecznie zapraszam w imieniu Rady

Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska!

Sebastian Jabłoński

Łączy Nas Projekt!