Trzecie "spotkanie z projektem" w ramach Łódzkiej Grupy Regionalnej za nami!

W dniu 7 sierpnia 2018 r., na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, odbyło się kolejne spotkanie członków Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska oraz sympatyków zarządzania projektami w województwie łódzkim.

Zgodnie z agendą spotkania, w pierwszej części, głos zabrał p. Łukasz Śwituniak z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. W ramach swojej prelekcji przedstawił możliwości wykorzystania design thinking w kreowaniu marki. Uczestnicy zostali zapoznani zarówno z zasadami, na których opiera się „myślenie projektowe”, ale również z praktyką, która została zaprezentowana na przykładzie projektu wdrożenia marki „Łódzkie Promuje”. Na koniec wystąpienia Prowadzący odpowiadał na pytania, które padły z sali oraz na stream’ie.

W drugiej części spotkania p. Robert Gondzia przeprowadził warsztaty z komunikacji. Przybyli goście mieli możliwość bliższego poznania się oraz wymiany informacji nt. projektów, nad którymi pracują na co dzień.

Następnie p. Angelika Karbowa przedstawiła narzędzie komunikacji jakim jest „Open Space Technology” - metody angażującej słuchaczy w dyskusję, zajmującej się tylko tym, co najważniejsze dla jej uczestników i doprowadzającej do realnych rozwiązań w tematach postawionych na wstępie. Wszyscy zgodnie uznali, iż ww. metodyka komunikacji powinna być przedmiotem warsztatów na jednym z najbliższych spotkań ŁGR IPMA Polska.

Po prelekcjach odbyło sie spotkanie Rady Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska, podczas którego Rada zdecydowała o powołaniu Pana Sebastiana Jabłońskiego na nowego Zastępcę Przewodniczącego Rady Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

Dziękujemy za przybycie na spotkanie.

Przypominamy, że do Państwa dyspozycji pozostają dwa kanały komunikacji:

a) Oficjalna strona grupy na Facebooku: ŁGR 

b) Oficjalny profil grupy na LinkedIn: ŁGR

Już niedługo poinformujemy o kolejnych działaniach Grupy. Zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w spotkaniach.

 

Do zobaczenia na kolejnej edycji „Spotkania z projektem”!

Rada ŁGR IPMA Polska

© 1999 - 2019 IPMA Polska | Realizacja: resMedia