3, 4 a może 6 - o co chodzi w Six Sigma? Seminarium MGR

Data: 
2012-07-26 18:00 - 20:15

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza na kolejne seminarium tematyczne związane z zarządzaniem projektami. Tym razem tematem przewodnim będzie zarządzanie projektami w kontekście podejścia Six Sigma.

Data i miejsce spotkania: 26.07.2012 godzina 18:00, TP S.A. Tower, ul. Twarda 18, Warszawa

OPIS SEMINARIUM:

Spotkanie skierowane jest do tych wszystkich osób, które chciałyby poznać podejście Six Sigma, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Podczas seminarium poruszone zostaną następujące kwestie:

 1. Six Sigma - DMAIC: założenia i podstawowe informacje na temat metody,
 2. Interesariusze i ich oczekiwania – punkt wyjścia do doskonalenia procesu,
 3. 3, 4 a może 6 sigma czyli jak mierzyć jakość w procesie,
 4. Redukcja zmienności procesu – czyli dwa słowa na temat sedna Six Sigma,
 5. O pułapkach zastawionych na kierowników projektów Six Sigma - najczęstsze błędy popełniane w projektach,
 6. Podsumowanie – mocne i słabe strony podejścia.

Prowadzący warsztat

Wojtek Kozioł

Poczta Polska S.A.
Menedżer procesów podstawowych

Posiada wszechstronne doświadczenie związane z doskonaleniem procesów biznesowych, realizowane zarówno w  podejściu Six Sigma oraz Lean, w obszarze procesów transakcyjnych oraz umiejętności związane z analizą oraz dostrzeganiem potencjału do doskonalenia. Uczestniczył we wdrażaniu programu Six Sigma w TP S.A. Posiada bogate doświadczenie trenerskie oraz edukacyjne. Obecnie zajmuje się doskonaleniem procesów w Poczcie Polskiej S.A.

Założyciel forum Six Sigma w społeczności GoldenLine.pl. Posiada certyfikaty Six Sigma – Green Belt oraz Black Belt.

 

Agenda spotkania:

 1. 18:00   -  Przywitanie                                – przedstawiciel Rady MGR IPMA Polska                             (5 minut)
 2. 18:05   -  Warsztat                                    – Wojtek Kozioł                                                               (90 minut)
 3. 19:35   -  Pytania i dyskusja                      – uczestnicy                                                                    (15 minut)
 4. 19:50   -  Networking                                – uczestnicy                                                                    (20 minut)
 5. 20:10   -  Zakończenie                              – podsumowanie                                                               (5 minut)

…plus losowanie nagrody niespodzianki wśród uczestników.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy o rejestrację, najpóźniej do 25.07.2012, na stronie spotkania w serwisie IPMA Polska www.ipma.pl

 

Informujemy, że LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

W związku z wymogami bezpieczeństwa obiektu, w którym odbywa się spotkanie oraz ochrony danych osobowych, osoby które nie zgłoszą się na spotkanie przez stronę IPMA Polska, nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu. W polu „Nazwa użytkownika” prosimy wpisać „Imię i nazwisko”.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Z poważaniem,

Tomasz Boiński

Wiceprzewodniczący Rady MGR IPMA Polska

 

Signups closed for this Artykuł grupy regionalnej