Agile Project Management - Seminarium Mazowieckiej Grupy Regionalnej

Data: 
2013-11-29 16:30 - 19:30

Rada Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska oraz Akademia Zarządzania Projektami ORANGE zapraszają Państwa na 3 godzinne seminarium, którego głównym tematem będzie AGILE.

Uwaga: seminarium ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków IPMA Polska.

Termin: piątek 29 listopada 2013r., godzina 16:30

Miejsce: Miasteczko ORANGE, Aleje Jerozolimskie 160, budynek główny E "Powiśle", sala na parterze E_0_CKabc "Wisła"

Prelegentami będą goście z Grupy Allegro:

Blok1 -  prelegent: Michał Rączka

Temat: Zwinna organizacja. Studium przypadku z transformacji z tradycyjnego zarządzania do zwinności w Grupie Allegro

O Michale: Kierownik IT Governance i AgilePMO w Grupie Allegro. Doświadczony ekspert zarządzania projektami. Ma wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz E-commerce. Asesor konkursu na najlepszy projekt roku w ramach PMI i IPMA. Członek Zarządu PMI Poland Chapter. Wykładowca i trener na WSB w Poznaniu. Posiada szerokie doświadczenia w realizacji projektów IT. Wprowadza myślenie systemowe i zmiany w organizacji pracy biznesu i IT. Praktyk z metodycznym podejściem nastawiony na zespół realizujący projekt. Przez wiele lat związany z tradycyjnym zarządzaniem projektami. Pasjonat agile oraz zastosowania lean w zarządzaniu projektami. Wolontariusz. Absolwent MBA Poznań-Atlanta. Posiada certyfikaty: PMP, PMI-ACP, Scrum PSM&PSPO, AgilePM Practitioner, CISA... i inne…

Blok2 -  prelegent: Tomasz Barczyk

Temat: AGILE w praktyce - zwycięski projekt tegorocznej edycji konkursu Polish Project Excellence Award (IPMA PPEA) - "Migracja infrastruktury Grupy Allegro do nowej serwerowni" 

O Tomaszu: Senior Project Manager w Grupie Allegro. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami w branży IT oraz e-commerce. Realizował projekty informatyczne dla banków, szpitali i przedsiębiorstw gospodarki mieszkaniowej w Polsce i w Niemczech. Orędownik zwinnego podejścia do zarządzania projektami oraz produktywności. Zafascynowany zmianami i doświadczeniami organizacji zmieniających kulturę pracy na Agile. Posiadacz certyfikatów: Project Management Professional, Professional Scrum Master oraz Agile Project Management Registered Practitioner.

 

Uwagi:

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Z uwagi na wymagania bezpieczeństwa w Miasteczku ORANGE, wymagana jest rejestracja poprzez formularz poniżej, najpóźniej do dnia 28 listopada 2013. Osoby nie zarejestrowane nie będą wpuszczone na seminarium. Prosimy przy rejestracji podać aktualny adres e-mail! Przy wejściu na seminarium wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Lokalizacja

Miasteczko ORANGE
al. Jerozolimskie 160
Warszawa
Poland

Signups closed for this Artykuł grupy regionalnej

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.