THE AGILE WAY oraz PROJEKTY PONAD GRANICAMI

Data: 
2014-04-08 18:15 - 20:45

Rada Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska oraz Akademia Zarządzania Projektami Orangę zapraszają Państwa na seminarium „THE AGILE WAY oraz PROJEKTY PONAD GRANICAMI”.

Seminarium ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków IPMA Polska.

Termin: wtorek, 8 kwietnia 2014, start godzina 18:15

Miejsce: Miasteczko ORANGE, Aleje Jerozolimskie 160, budynek główny E "Powiśle", sala na parterze E_0_CKabc "Wisła" – na prawo korytarzem od głównego wejścia.

 

Prelegent - Małgorzata Kusyk

Certyfikowany Project Manager. Od ponad 13 lat z pasją i zaangażowaniem skutecznie zarządza projektami i zespołami projektowymi w Europie, Azji i Ameryce. Obecnie partner zarządzający nowoczesnego biura zarządzania projektami AgilePMO, a do niedawna odpowiedzialna za strategiczne projekty i programy firmy Thomson Reuters. Jest też mentorem, wykładowcą akademickim, trenerem, autorem metodyk i szkoleń z zakresu zarządzania projektami, partner The Project from Hell. Oprócz Agile interesuje ją zarządzanie ryzykiem i budowanie wielokulturowych, wirtualnych zespołów, prowadzi bloga.

BLOK1: THE AGILE WAY – THOMSON REUTERS CASE STUDY

„Tak radykalnie zmieniliśmy nasze otoczenie, że nie mamy innego wyjścia jak zmienić siebie i dostosować się do tego zmienionego otoczenia.” Norbert Wiener
Porozmawiamy o wyzwaniach dzisiejszego biznesowego świata oraz zaprezentuje jak organizacje dostosowują się do tej nowej rzeczywistości - na przykładzie Thomson Reuters przedstawię drogę do „zwinności”.

BLOK2: Projekty ponad granicami – jak uzyskać synergię rozproszonego, wielokulturowego zespołu?

„Dla Niemca i Fina prawda to prawda. W Japonii i Wielkiej Brytanii  jest ok gdy nie zaburza ona porządku. W Chinach nie ma absolutnej prawdy, a we Włoszech jest negocjowalna!” Richard D. Lewis.
Żyjemy w świecie globalizacji i rewolucji informacyjnej, gdzie mury biurowca nie wyznaczają już miejsca pracy, a organizacje mają dwie opcje: dostosować się, albo zginąć... Ja proponuję tę pierwszą i zapraszam w podróż, dzięki której lepiej poznamy wyzwania dzisiejszego świata i nauczymy się jak im sprostać.

 

Agenda seminarium:

  1. 18:15 - 18.20 - Przywitanie uczestników
  2. 18:20 - 19.50 - Prelekcja - Blok 1 i 2
  3. 19:50 - 20.20 - Pytania i dyskusja
  4. 20:20            - Networking

 

Z uwagi na wymagania bezpieczeństwa w Miasteczku ORANGE, wymagana jest rejestracja poprzez formularz poniżej, najpóźniej do godziny 16:00, dnia 08.04.2014.

Osoby nie zarejestrowane - nie będą wpuszczone na seminarium!

Prosimy przy rejestracji wpisywać prawidłowo imię, nazwisko i podać aktualny adres e-mail.

Przy wejściu na seminarium wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 

 

(partner The Project from Hell),

Signups closed for this Artykuł grupy regionalnej