Filozofia i przykład wdrożenia Lean Management

Data: 
2014-10-28 17:00

Rada Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska oraz Akademia Zarządzania Projektami Orange zapraszają Państwa na seminarium:

„Filozofia i przykład wdrożenia Lean Management”

Seminarium ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich!

 28 października (wtorek), start godzina 17:00, Miasteczko Orange, Sala „Wisła” E_0_CKabc


Prelegent

Michał Wieszczycki, Continuous Improvement Product Leader w Sofrecom Polska

Absolwent Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału Finansów Uniwersytetu Greenwich oraz Europejskiego Instytutu Nauk Ekonomicznych w Strasbourgu, od 15 lat zajmuje się tematyką zarządzania i usprawniania organizacji. Zaczynał jako młodszy konsultant w dziale doradztwa biznesowego w alzackiej firmie doradczej, kolejno wiążąc swój dalszy rozwój zawodowy z Sofrecom Polska oraz z Grupą Orange. Prowadził projekty w Polsce, Francji i Jordanii. Posiada certyfikat Prince 2, certyfikat GreenBelt Grupy Orange a także BlackBelt firmy doradczej BMGI z Colorado. Ostatnie 2 lata pracował w centrali Orange jako Senior Performance Manager, prowadząc szkolenia i wdrożenia metod Lean i SixSigma, a także prowadząc coaching dla kierowników projektów w różnych krajach z Grupy Orange.

O seminarium

Moda na Lean Management przeminęła, a jednak coraz więcej organizacji podąża tą drogą. Czyżby więc nie była to po prostu moda? Wszyscy dookoła chcą być teraz zwinni. Jednak jak sprawić by szpital albo operator telekomunikacyjny był jak start-up? Co i raz pojawiają się wizjonerzy, już-już wiadomo jak powinny wyglądać procesy w organizacji, jak ułożyć strukturę, operacje… Jednak co zrobić by organizacja nie potrzebowała wizjonerów, by sama uczyła się z czym wizjoner przyjdzie jutro?

 

Serdecznie zapraszam,
Tomasz Boiński
Przewodniczący Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA POLSKA

 

Z uwagi na wymagania bezpieczeństwa w Miasteczku ORANGE, wymagana jest rejestracja poprzez formularz poniżej, najpóźniej do godziny 16:00, dnia 28.10.2014.

Osoby nie zarejestrowane - nie będą wpuszczone na seminarium!

Prosimy przy rejestracji wpisywać prawidłowo imię, nazwisko i podać aktualny adres e-mail.

Przy wejściu na seminarium wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Signups closed for this Artykuł grupy regionalnej