Jak budować sieć kontaktów - networking w praktyce

Data: 
2013-11-16 09:00 - 17:00

Rada Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska zaprasza Państwa na warsztat poświęcony budowaniu i czerpaniu korzyści z sieci kontaktów biznesowych.

Uwaga: w warsztacie mogą wziąć udział wyłącznie członkowie IPMA Polska z aktualną/opłaconą składką za 2013 rok. Po warsztacie odbędą się wybory Delegatów, którzy będą reprezentować Mazowiecką Grupę Regionalną na najbliższych wyborach władz Stowarzyszenia.

Temat: „Jak budować sieć kontaktów – networking w praktyce"

Termin: sobota 16 listopada 2013r., godzina 9:00

Miejsce: Miasteczko ORANGE, Aleje Jerozolimskie 160, budynek główny E "Powiśle", sala na parterze E_0_CKabc "Wisła"

Warsztat skierowany jest do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę oraz podnieść praktyczne umiejętności w zakresie networkingu biznesowego oraz sprzedaży przez rekomendacje.

Zakres warsztatu:

  • Zaufanie – nowa waluta na rynku
  • Networking w praktyce, czyli jak skutecznie budować efektywną sieć kontaktów
  • Small talk – mały krok do długotrwałej relacji
  • Sprzedaż przez rekomendacje - kontakty, które procentują
  • Narzędzia networkera

Warsztat poprowadzą:

Witold Antosiewicz - z wykształcenia pedagog i doradca zawodowy. Specjalista w zakresie tworzenia i zarządzania relacjami biznesowymi. Od kilku lat związany z polskim oddziałem największej organizacji networkingowej na świecie BNI, m.in. jako Dyrektor Regionalny.

Obecnie ambasador tej organizacji. Dwukrotny zdobywca tytułu Najlepszego networkera w Polsce. Doświadczony networker, który w swojej codziennej pracy korzysta z narzędzi profesjonalnej sprzedaży przez referencje. Specjalista od minglingu, czyli sztuki pracy w tłumie – wielokrotnie prowadził sesje networkingowe na kongresach i konferencjach. Współautor książek „Praktyczny poradnik networkingu" i „Własny biznes – dlaczego tak?" oraz licznych artykułów na temat networkingu.

Razem z Grzegorzem Turniakiem napisał książkę pt. „Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych".

Dagmara Orkusz – facylitator (certyfikat I i II stopnia wydane przez brytyjski Institute of Leadership and Management), trener networkingu, w latach 2008-2011 Dyrektor Asystująca w BNI Polska, autorka licznych artykułów na temat networkingu i facylitacji.

 

Agenda spotkania:

  • 9:00 - 9.05 - Przywitanie uczestników warsztatu
  • 9:05 - 13.30 - Warsztat
  • 13:30 - 14:00 - Przerwa i czas na networking
  • 14:00 - 15:00 - Wybory Delegatów MGR IPMA (tu nie obowiązuje limit uczestników. Dodatkowa informacja będzie wysłana w odrębnym newsletterze)

Uwagi:

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Prosimy o rejestrację poprzez serwis IPMA Polska (formularz zgłoszeniowy pod treścią komunikatu) najpóźniej do dnia 14 listopada 2013.

Ilość miejsc w warsztacie jest ograniczona do 25 uczestników. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy przy rejestracji podać aktualny adres e-mail!

Jeśli są Państwo zarejestrowani w IPMA Polska z ramienia instytucji, proszę o zbiorczego maila z nazwiskami osób, którym udało się zapisać na seminarium, na biuro@ipma.pl.

Lokalizacja

Miasteczko ORANGE
al. Jerozolimskie 160
Warszawa
Poland

Signups closed for this Artykuł grupy regionalnej

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.