Program 100 projektów – Pendolino - spotkanie Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA

Mazowiecka Grupa Regionalna IPMA Polska zaprasza na wyjątkowe spotkanie pt.  Program 100 projektów – Pendolino. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca o godz. 18:00 w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 w Warszawie.

Na spotkaniu będzie można poznać „od kuchni” tajniki zarządzania programem Pendolino: dużym, niepowtarzalnym programem projektów infrastrukturalnych.

Prelegentem jest p. Rafał Wyka, Dyrektor Departamentu w PKP Energetyka, odpowiedzialny za pozyskiwanie i zarządzanie portfelem projektów zawierającym dziesiątki projektów i jeden program, który podzieli się z nami swoimi doświadczeniami z zarządzania Programem 100 projektów - Pendolino. Opowie o najważniejszych decyzjach, doświadczeniach i wnioskach jakie zdobył podczas zarządzania Programem Pendolino.

Zapraszamy!

Zapisy: https://www.eventbrite.com/e/program-100-projektow-pendolino-tickets-35427080351?ref=enivtefor001&invite=MTIyMzAzNDAvYm9sZXNsYXcuYmVybnlzQGdtYWlsLmNvbS8w&utm_source=eb_email&utm_medium=email&utm_campaign=inviteformalv2&utm_term=attend