Sposób na innowacje - jak zarządzać projektami, których celem są innowacje rynkowe?

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium, które odbędzie się 29 maja 2012 roku o godzinie 18:00.

Miejsce spotkania: TP S.A. Tower, ul. Twarda 18, Warszawa.

Temat seminarium: Sposób na innowacje - jak zarządzać projektami, których celem są innowacje rynkowe?


Czy proces tworzenia innowacji może być przewidywalny? Jak zarządzać interdyscyplinarnym zespołem projektowym aby szybko dochodzić do dobrych rozwiązań? Dlaczego podejście 'sky is the limit' się nie sprawdza? Które metody badania klientów warto stosować a które nie? Jak sprawić, aby projektowanie produktów i usług kończyło się udanymi wdrożeniami?

Na te, oraz inne pytania związane z zarządzaniem projektami tworzenia i wprowadzania na rynek innowacji odpowiemy podczas seminarium 29go maja. W trakcie spotkania omówimy Design Thinking, czyli proces projektowania innowacji stosowany z powodzeniem zarówno przez studia design, jak i największe światowe koncerny.
Przedstawimy przykłady udanych  realizacji  projektów z wykorzystaniem tej metody w projektowaniu produktów i procesów obsługi klienta na polskim rynku.
Pokażemy też jak w praktyce sprawdzają się takie narzędzia Service Design Thinking jak: Customer Journey, Rapid Prototyping, Sketchstorming i Trystorming.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tym, jak można kontrolować proces  tworzenia rzeczy, których jeszcze nie ma.

Seminarium poprowadzi:

Barłomiej Serafiński
Założyciel firmy Touch Ideas, która pomaga tworzyć innowacje rynkowe. Touch Ideas od 2009 roku doradza firmom w zakresie strategii rynkowej i projektowania nowatorskich produktów, usług i marek. Touch Ideas jako pierwsza polska firma została nagrodzona Red Dot Communication Design Award oraz złotą nagrodą Effie - za projekt piwa Łomża i strategię komunikacji tej marki. Bartłomiej Serafiński jest jednym z najbardziej doświadczonych strategów marketingowych w Polsce i ekspertem w zakresie projektowania
innowacji zorientowanych na użytkownika.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy o rejestrację, najpóźniej do 27.05.2012, na stronie spotkania w serwisie IPMA Polska www.ipma.pl

W związku z wymogami bezpieczeństwa obiektu, w którym odbywa się spotkanie oraz ochrony danych osobowych, osoby które nie zgłoszą się na spotkanie przez stronę IPMA Polska, nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu. W polu „Nazwa użytkownika” prosimy wpisać „Imię i nazwisko”.

Informujemy, że LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem,

Jacek Plezia

Członek Rady MGR IPMA Polska

Zapisz się na: Sposób na innowacje - jak zarządzać projektami, których celem są innowacje rynkowe?
Adres e-mail jest wymagany dla użytkowników, którzy nie mają konta w serwisie. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się (login) aby zarejestrować się na ten Artykuł grupy regionalnej.