Spotkanie integracyjne Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska

Data: 
2012-12-17 18:00

Szanowni Państwo,

Rada Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska pragnie zaprosić członków MGR IPMA na tradycyjną, coroczną kolację wigilijną.

Rok 2012 wielkimi krokami dobiega końca. Zatem jak co roku, zgodnie z naszą tradycją, zapraszamy członków MGR IPMA na tradycyjną, coroczną kolację wigilijną, podczas której przy lampce wina i drobnej przekąsce będziemy mieć okazję spotkać się i porozmawiać o tegorocznych doświadczeniach w zarządzaniu projektami i sprawach pozazawodowych.

Spotkanie, jak zawsze, jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych a udział w nim jest bezpłatny (przewidziany jest poczęstunek w czasie spotkania). Nie zakładamy żadnych ram czasowych (poza oficjalnymi godzinami działania restauracji), ponieważ chcielibyśmy, aby moment zakończenia spotkania był uzależniony tylko i wyłącznie od Państwa woli i chęci integracji.

Na spotkanie zapraszamy w poniedziałek 17.12.2012 o godzinie 18:00 do Restauracji Banja Luka przy ul. Szkolnej 2/4 w Warszawie.

Banja Luka to cudowne miasto w słonecznej Bośni tuż przy granicy Chorwacji. Przepływa przez Banja Lukę malownicza rzeka Vrbas. Zamieszkane od wieków przez Chorwatów, Serbów, Bośniaków, Muzułmanów, Żydów jest przykładem doskonałych stosunków sąsiedzkich. Zlepek wielu kultur dał interesujący efekt kulinarnych niepowtarzalnych nigdzie indziej na świecie potraw. Melodyjnie brzmiące nazwy potraw kryją w sobie fantastyczne smaki, zapachy i wygląd. Krćma Banja Luka zatrudnia doskonałych kucharzy z Serbii i Chorwacji. Są naprawdę wspaniałymi specjalistami w swoim fachu. Proponują Państwu pyszną doskonałą, prawdziwą Bałkańską kuchnię. 

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem,

Bolesław Bernyś

Przewodniczący Rady MGR IPMA Polska 

Lokalizacja

Banja Luka
ul. Szkolna 2/4
Warszawa
Poland

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.