Spotkanie Mazowieckiej Grupy i Wybory Delegatów

Data: 
2015-12-04 18:00 - 21:00

Rada Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska zaprasza na spotkanie MGR i Zebranie Członków, które odbędzie się 4 grudnia 2015 r. 

 

Część pierwsza, start godzina 18.00

Restauracja Honoratka, ul. Miodowa 14/ wejście przez Podwale 11, Warszawa, Sala Myśliwska

Mapka dojazdu: http://www.honoratka.com.pl/grafika/mapa.gif

Wspólne spotkanie członków i sympatyków MGR IPMA POLSKA i Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań (SIW). Pod koniec roku dokonujemy podsumowań i robimy plany na przyszłość, a przynajmniej  na rok następny. Podczas tego nieoficjalnego spotkania dwóch stowarzyszeń chcemy przybliżyć naszym członkom wspólne plany i zamierzenia na przyszły rok. Opowiemy o celach, ideach, projektach także tych wspólnych SIW i IPMA Polska. Będzie to spotkanie integrujące nasze stowarzyszenia i scenariusz dalszej części  będzie zależeć od Państwa, prezentacje nie zabiorą zbyt wiele czasu. Udział w spotkaniu jest częściowo odpłatny (napoje). Prosimy o potwierdzenie udziału na mail: Hanna.wojtczak@ipma.pl, w tytule maila podając IPMA04.12.

 

Część druga, godzina 20.00

Zebranie Członków: Wybory Delegatów Mazowieckiej Grupy Regionalnej IPMA Polska 

Restauracja Honoratka, ul. Miodowa 14/ wejście przez Podwale 11, Warszawa, Sala Myśliwska

Mapka dojazdu: http://www.honoratka.com.pl/grafika/mapa.gif

TA część jest niezależna jest od części pierwszej.

W Zebraniu uczestniczą członkowie MGR IPMA Polska, którzy posiadają prawo do głosowania. Członkowie glosujący przez pełnomocnika zobowiązani są do udzielenia pisemnego pełnomocnictwa.

Serdecznie zapraszamy!