Warsztat "Online collaboration using Google Docs" Lesa Squiresa

Dr Les Squires (USA), który odwiedził Polskę w ramach Spotkania Delegatów IPMA (Congress of Delegates 21-25.03.2013) przedłużył wizytę w naszym kraju, aby zorganizować warsztat "Online collaboration using Google Docs". Warsztat będzie się skupiał na symultanicznej pracy kilku osób na tym samym dokumencie. Jest to prezentacja systemu, który pozwala wyeliminować tworzenie licznych kopii dokumentu na każdym nośniku - ułatwia to zachowanie spójności danych i pozwala uniknąć dublowania się treści podczas pracy różnych osób na tych samych dokumentach.

Wykład, prowadzony w języku angielskim, odbędzie się w Biurze IPMA Polska (ul. Starościńska 1B lok. 3) w czwartek 28 marca 2013 o godzinie 17.00 i potrwa około trzech godzin. 

Aby uczestniczyć w warsztacie, każda osoba proszona jest o przyniesienie nośnika, na którym będzie pracowała podczas warsztatu (netbook, laptop, tablet).

Zapisy na stronie u góry wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się na: Warsztat "Online collaboration using Google Docs" Lesa Squiresa
Adres e-mail jest wymagany dla użytkowników, którzy nie mają konta w serwisie. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się (login) aby zarejestrować się na ten Artykuł grupy regionalnej.