Wybory Delegatów Mazowieckiej Grupy Regionalnej SPMP

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Rady Mazowieckiej Grupy Regionalnej SPMP chciałbym zwołać Walne Zebranie Członków Mazowieckiej Grupy Regionalnej. W związku z uchwalonym w dniu 28 września 2011 roku Regulaminem Wyboru Delegatów każda grupa regionalna powołuje delegatów, którzy będą reprezentować jej interesy w czasie Walnych Zgromadzeń Delegatów SPMP które zastąpią dotychczasowe Walne Zgromadzenia Członków SPMP. Chcielibyśmy spotkać się z Wami w dniu 22 listopad [wtorek] o godzinie 18:30 aby z jednej strony wybrać wspomnianych delegatów, a z drugiej porozmawiać nt. przyszłości Mazowieckiej Grupy Regionalnej, którą wszyscy współtworzymy.

Najbliższe Walne Zebranie Delegatów SPMP jest niezwykle istotne, ponieważ w jego czasie zostaną wybrane nowe władze Stowarzyszenie - Zarząd SPMP. Do udziału w najbliższym spotkaniu Mazowieckiej GR zapraszamy serdecznie wszystkich członków Mazowieckiej GR SPMP, którzy uregulowali składkę członkowską za 2011 r. Dokładne miejsce spotkania TP S.A. Tower (Sala Spinacz – na parterze), ul. Twarda 18, Warszawa.

 

Prosimy o przysłanie potwierdzenia do poniedziałku: 21.11.2011 do godz. 10 albo rejestrujmy się przez formularz elektroniczny.

 

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami w dużym gronie pomiędzy 18:30 a 20:00

 

 

Serdecznie zapraszam!


Do zobaczenia!

 

Krzysztof Krzyżanowski
Przewodniczący Mazowieckiej GR SPMP

Signups closed for this Artykuł grupy regionalnej