Planowanie i kontrolowanie swojej pracy przez Kierownika projektu - UWAGA!ZMIANA MIEJSCA!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie MGR SPMP. Tym razem tematem będzie planowanie swojej pracy przez Kierownika projektu i kontrolowanie jej realizacji.


Na różnego rodzaju szkoleniach ich uczestnicy poznają metody planowania projektów, etapów, czy pracy zespołów projektowych, ale rzadko kiedy uczy się ich tego, jakie prace ma do wykonania Kierownik projektu oraz jak je powinien zaplanować i kontrolować.
Warto pamiętać, że zaniedbanie dostarczenia jakiegoś produktu zarządczego lub dokonania jakiegoś uzgodnienia, za które odpowiada Kierownik projektu, może mieć znacznie gorsze skutki dla projektu, niż opóźnienie istotnego działania na ścieżce krytycznej.
Kiedy sobie uzmysłowimy, że Kierownik projektu, który ma przygotować projekt zgodnie z metodyką PRINCE2® musi wykonać sto kilkadziesiąt czynności i przygotować kilka, a czasami kilkadziesiąt istotnych dokumentów, warto zadać sobie pytanie: czy Kierownik projektu powinien mieć plan swoich działań, czy może się opierać wyłącznie na swojej intuicji i pamięci?
W trakcie spotkania Prowadzący będzie usiłował przekonać uczestników, aby kierując swoimi projektami starannie planowali nie tylko sam projekt i jego etapy, albo prace kierowanych przez siebie zespołów, ale także by planowali i swoje działania i kontrolowali ich realizacje, a także zademonstruje użyteczne do tego narzędzia.

Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy kierować do dnia 26.01.2011 pocztą elektroniczną na adres: tdkowalski@gmail.com.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem zwrotnym.

Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem,
Krzysztof Krzyżanowski
Przewodniczący MGR SPMP


Prowadzący:
Wiesław Kosieradzki – absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, doktor nauk technicznych. Był naukowcem i dyrektorem Centrum Naukowo-Technicznego Kolejnictwa, dyrektorem portfela samochodowego w funduszu inwestycyjnym, współtworzył Polskie Centrum Produktywności oraz Centrum Rozwiązań Menedżerskich. Po ukończonym w Japonii szkoleniu specjalizuje się w japońskich metodach zarządzania, popularyzując filozofię „Lean thinking" oraz inne metody i techniki. Od 10 lat popularyzuje metodyczne zarządzanie projektami i metodykę PRINCE2®.  Doświadczenie praktyczne w dziedzinie zarządzania zdobywał w kraju i za granicą. Jako pierwszy Polak w roku 2003 uzyskał tytuł PRINCE2 APMG Approved Trainer. Aktualnie z ramienia APM Group, Wielka Brytania, odpowiada za polską wersję metodyki PRINCE2. Jest prezesem zarządu P2ware sp. z o.o., której pakiet programów komputerowych P2ware Planner Suite 2008 do zarządzania projektami uzyskał tytuł „Najbardziej innowacyjnego rozwiązania IT 2008”. Prowadzi gościnne wykłady na temat zarządzania projektami na studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Śląskiej i Politechnice Warszawskiej. Członek Stowarzyszenia Project Management Polska i Project Management Institute.
PRINCE2® jest zastrzeżonym znakiem  handlowym Office for Government Commerce.

Załącznik PDF: Szczegóły spotkania

Użytkowników portalu GoldenLine zapraszamy do zaznaczenia swojej obecności na stronie spotkania [link]

Lokalizacja

Hotel Gromada "Dom Chłopa", sala POZIOMKA
Plac Powstańców Warszawy 2
Warszawa
Poland

Lokalizacja

Javascript is required to view this map.