Podkarpacka Grupa Regionalna zaprasza na szkolenie

Podkarpacka Grupa Regionalna serdecznie zaprasza członków oraz symaptyków IPMA na 6 godzinne szkolenie

Tytuł prelekcji: Mega Projekty, zarządzanie portfelem programem

Kiedy: 25 maja 2019, godz. 9.00-15.00

Gdzie: Hotel „u Kroczka” w Rzeszowie

Prelegent: Romana Kukurba

Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami (licencja zarządcy nieruchomości) i wyceny nieruchomości oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami na Politechnice Wrocławskiej.

10-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów inwestycyjnych zdobyte w GBPBP Projprzem w Gliwicach. W momencie przekształcania struktury firmy na macierzową była już kierownikiem projektu i brała czynny udział w definiowaniu nowych zakresów obowiązków oraz aktualizacji procedur projektowych (realizacja projektu organizacyjnego).

Autorka pierwszego Project Manual w firmie stosowanego w trakcie realizacji projektu dokumentacyjnego.

Do ważniejszych projektów, które prowadziła jako Kierownik Projektu należą: rozbudowa zakładu Philip Morris jako podwykonawca firmy Budimex Dromex w zakresie pełnej dokumentacji i procedur urzędowych, budowa zakładu Johnson Controls w Siemianowicach Śląskich od momentu powstania koncepcji i wstępnych uzgodnień z urzędami do pozwolenia na użytkowanie, rozbudowa zakładu GMMP w Gliwicach (tzw. „Opel”) jako miejscowy Kierownik Projektu (podwykonawca niemieckiego zespołu Kierownika Projektu - pełny zakres Project Management).

Cały czas jest czynnym Kierownikiem Projektu dającym wsparcie Klientom firmy w procesach inwestycyjnych. Dodatkowo czasowo została skierowana do pracy w filii koncernu amerykańskiego, gdzie poza inżynierską pracą zawodową podpatrywała praktykę zarządzania projektami.

Zainteresowania: praktyki Zarządzania Projektami - jak to robią inni. Hobby: narciarstwo alpejskie (Włochy), fotografia, rower, literatura piękna.

Serdecznie zapraszam!

Agnieszka Jędrusik
Przewodnicząca Podkarpackiej Grupy Regionalnej