IX edycja Konferencji Użytkowników Oprogramowania Otago pod patronatem IPMA Polska

Pion Administracji Terenowej Asseco Data Systems zaprasza na IX edycję Konferencji Użytkowników Oprogramowania Otago, która obędzie się w dniach 12-13 czerwca br. w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Temat przewodni konferencji to InterAktywna komunikacja z mieszkańcem

Tegoroczna edycja Konferencji została objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdańska – Pana Pawła Adamowicza.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, gośćmi konferencji będą przedstawiciele samorządów z terenu całej Polski – głównie użytkownicy systemu Otago w osobach prezydentów, burmistrzów, dyrektorów departamentów, naczelników wydziałów, oraz kierowników jednostek miejskich.

Konferencja jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów wśród przedstawicieli Jednostek Samorządów Terytorialnych, wzbogacenia wiedzy o nowych możliwościach Systemu Otago oraz wzajemnego poznania jego użytkowników z twórcami – pracownikami Asseco Data Systems S.A.

Ubiegłoroczna edycja spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem był aktywny udział w spotkaniu ponad 230 uczestników.

Konferencja ma również na celu promocję walorów turystycznych tegorocznego gospodarza – Miasta Gdańsk a także jego innowacyjnych sposobów realizacji zadań publicznych – między innymi dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Z przyjemnością informujemy, że jak co roku udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy: https://event.assecods.pl/konferencja_otago_2018/

 

 

© 1999 - 2012 IPMA Polska | Realizacja: resMedia