Oferta pracy dla Specjalisty ds. Finansowych

Zakłady Mechaniczne Tarnów - Członek Instytucjonalny IPMA Polska poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Finansowych

Wymagania:

  • tytuł magistra ekonomii,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobre zdolności analityczne,
  • biegła znajomość programu Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • dokładność i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Zadania:

  • opracowywanie harmonogramu i dokonywanie spłat zobowiązań,
  • planowanie finansowe oraz sporządzanie budżetu środków pieniężnych,
  • realizacja transakcji finansowych, w tym transakcji zabezpieczających ryzyko kursowe,
  • rozpoznawanie i analiza ofert kredytowych,
  • obsługa ubezpieczeń majątkowych,
  • współpraca z instytucjami finansowymi,
  • tworzenie bazy danych kontrahentów,

Gwarancja:

  • umowy o pracę,
  • wsparcia, wiedzy i pomocy przełożonych oraz współpracowników,
  • szerokiego zakresu szkoleń,
  • dobrej atmosfery w zespole,
  • możliwości rozwoju kariery,
  • pakietu świadczeń socjalnych.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: jaromir.gorczyca@zmt.tarnow.pl