Śniadanie Project Managerów vol. 18

Już 18 stycznia 2020 roku, w Krakowie odbędzie się Śniadanie Project Managerów vol. 18 - pierwsze w nowym roku, pierwsze w nowym miejscu! 

Tematem przewodnim spotkania będzie "Rola Product Ownera w rozwoju zespołu - studium przypadku", a przykłady z życia przedstawi Paweł Cieśla.

Paweł posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT. Swoje umiejętności lidera budował w różnych rolach, głównie w międzynarodowym środowisku. Poza rolą Product Ownera w obszarze Big Data i Analityki Danych w Globallogic jest również pasjonatem literatury pięknej i podróży z żoną i synem.

Podczas Śniadania NIE usłyszysz teorii na temat roli Product Ownera w zespole scrumowym. Podczas spotkania skupimy się wokół:

  • przykładów z wyzwań projektowych,
  • niestandardowego zaangażowania Product Ownera w rozwój zespołu,
  • rzeczywistych problemów i nieszablonowych sposobów ich rozwiązania,
  • kontrowersyjnych tez do dyskusji z uczestnikami spotkania.

I tym razem nie zabraknie konkursu z nagrodami, a więc rozgrzewki dla umysłu! 

WAŻNE: spotykamy się w nowym miejscu: Błonia Bistro.  Nowy lokal to nie tylko nowa jakość, ale też nowe menu śniadaniowe i nowy (jak na nowy rok przystało) klimat, który - mamy nadzieję - też przypadnie Wam do gustu. 

Organizacyjnie:

  • Spotykamy się 18 stycznia 2020 o godz. 10:00 w Błonia Bistro na Alei 3 Maja 55 w Krakowie
  • Opłata za udział w wydarzeniu: 35 zł. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Czas trwania prelekcji: 30 minut (prelekcja rozpocznie się po śniadaniu)

Być może nasze Śniadanie będzie inspiracją do rozwoju lub obrania nowego kierunku w Twojej karierze zawodowej? Z pewnością będzie też okazją do nawiązania nowych, zawodowych znajomości. Dołącz do nas już dziś!

BILETY: TUTAJ

WYDARZENIE NA FB: TUTAJ