Śniadanie z MonAliZą

W dniu 26 lutego 2020 roku odbyło się 7 spotkanie z cyklu „Śniadania z MonAliZą” Ład w organizacji, czyli uporządkowane procesy i projekty zorganizowane przez Rządowe Biuro Monitorowania Projektów. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele IPMA Polska, a jako prelegent wystąpił Przewodniczący Śląskiej Grupy Regionalnej IPMA Seweryn Tchórzewski.

Poniżej przekazujemy podziękowania od ogranizatorów spotkania oraz film przedstawiajacy relację z wydarzenia:

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w 7. spotkaniu z cyklu „Śniadania z MonAliZą”, które odbyło się 26 lutego 2020 roku w Ministerstwie Zdrowia. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w tak licznym gronie, a także obserwować zainteresowanie prezentowanymi przez prelegentów tematami i Państwa czynny udział zarówno w panelu dyskusyjnym, jak i rozmowach kuluarowych. Mamy ogromną nadzieję, że udział w spotkaniu był dla Państwa ciekawym doświadczeniem i pozwolił na zdobycie inspiracji przydatnych w dalszej, zawodowej drodze.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania (poniżej link do filmu) i oczywiście do udziału w kolejnych „Śniadaniach z MonAliZą”, które z przyjemnością będziemy dla Państwa organizować.

https://www.youtube.com/watch?v=WkoSAiyGfQc  

Z wyrazami szacunku,

Zespół RBMP